12 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ ۱۶:۱۱:۲۹
کد مطلب:  1736449
همزمان با میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) ،
دیدار مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با نمایندگان مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان همزمان با میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) ، با نمایندگان مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری دیدار کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی  و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان ، مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان همزمان با میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) ،  با آیت الله شفیعی و آیت الله حیدری از نمایندگان مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری دیدار کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در این دیدار ضمن تبریک میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) ، به ارائه گزارشی در خصوص فعالیت های صورت گرفته در زمینه ایجاد تمهیدات لازم برای بازگشایی مدارس پرداخت.

آیت الله سید علی شفیعی در این دیدار با تاکید بر نقش آموزش و پرورش در جامعه بر لزوم ایجاد تمهیدات لازم جهت تعلیم و تربیت دانش آموزان تاکید کرد.

آیت الله دکتر حیدری نیز در این دیدار با عنوان اینکه یکی از رسالت های مهم پیامبر (ص) آموزش و پرورش انسان ها بود ، گفت : امام صادق (ص) نیز همچون نبی مکرم اسلام ، در راستای تربیت دانش آموزان و دانشجویان شیعه تلاش گسترده ای انجام دادند .

وی با تاکید بر لزوم توجه به تعلیم و تربیت اسلامی در مدارس ، ادامه داد : افت تحصیلی احتمالی دانش آموزان که به دلیل کرونا به وجود آمد ، باید با برنامه ریزی دقیق جبران گردد.

به اشتراک بگذارید :