22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ ۱۳:۰۵:۴۲
کد مطلب:  1735759
به میزبانی استان مازندران در مرکز آموزش هتلداری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای در ساری برگزار شد؛
مراسم اختتامیه نوزدهمین دوره المپیاد ملی مهارت در رشته قنادی و آشپزی

مراسم اختتامیه نوزدهمین دوره المپیاد ملی مهارت در رشته قنادی و آشپزی به میزبانی استان مازندران در مرکز آموزش هتلداری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای در ساری برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ دراین مراسم که با حضور مسئولین کشوری و استانی و شهرستانی در شامگاه روز جمعه ۳۰ مهرماه برگزار شد، آذرکیش مدیرکل دفتر آموزش دوره دوم متوسطه فنی و حرفه ای و کاردانش وزارت آموزش و پرورش، دهقان معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش، کاظمی رییس اداره آموزشهای فنی و حرفه ای و کاردانش مازندران حضور یافتند .

سید مصطفی آذر کیش در این مراسم عنوان کرد: در این دوره از المپیاد با حضور ۲۷ نفر از هنرجویان هنرستانی برای اولین بار در کشور، آموزش های رسمی در کنار آموزش های غیر رسمی قرار گرفته تا این المپیاد باشکوه تر برگزار شود .

این مقام مسئول مهارت آموزی جهت ایجاد اشتغال پایدار را از اولویت های کشور دانسته و گفت: باید شرایط لازم را جهت توسعه آموزشهای مهارتی در کشور ایجاد نمود .

مدیرکل دفتر آموزش دوره دوم متوسطه فنی و حرفه ای و کاردانش وزارت آموزش و پرورش ضمن تقدیر از شرکت کنندگان در این المپیاد، برگزیدگان این المپیاد را همانند قهرمانان ورزشی دانست که در عرصه های بین المللی پرچم پرافتخار کشور را به اهتزاز در می آورند .

در پایان مراسم از کلیه شرکت کنندگان در المپیاد و داوران با اهدای هدایا تجلیل به عمل آمد .

به اشتراک بگذارید :