23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ ۱۱:۲۵:۲۵
کد مطلب:  1735517
مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان ؛
در اکثر شاخص‌های ارزیابی و عملکردی، آموزش و پرورش استان نسبت به سال‌های گذشته، جهش ها و ارتقاء جایگاه خوبی را داشته است

بیست و یکمین جلسه شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان در سالن تجلی اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان، حسن مظفری؛ مدیرکل آموزش و پرورش استان، ضمن تبریک ولادت پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) گفت :  در جلسات مختلف،  آیت الله خاتمی، امام جمعه معزز زنجان همواره از مجموعه آموزش و پرورش استان تقدیر و حمایت نموده است که این امر مایه مباهات و افتخار برای ما است ، البته این امر موجب می شود که بار مسئولیت برای ما سنگین تر شود و موجب تلاش مضاعف نسبت به قبل خواهد شد .

مظفری در ادامه افزود:  از دست اندرکاران برگزاری کنگره شهدای دانش آموز و معلم استان به  نوبه خود تقدیر و تشکر می‌کنم  و فرمانده سپاه و مجموعه سپاه نیز تقدیر ویژه در این خصوص داشتند، باید بدانیم که هر چقدر برای شهدا خدمت کنیم ، باز کم است و این کنگره آغاز یک راه در این مسیر برای ما خواهد بود.

 مظفری همچنین ضمن تبریک  اول آبان روز آمار و برنامه ریزی از زحمات همکاران این حوزه تقدیر کرد و ابراز داشت : تمامی معاونت ها،  نظارت و بازدید از وضعیت آموزشی مدارس را در اولویت کاری خود قرار دهند.

وی همچنین با اشاره به جهش هفت پله ای در عملکرد توزیع متوازن رشته تحصیلی اظهار داشت : در اکثر شاخص‌های ارزیابی و عملکردی در حوزه های مختلف چه در سطح استانی و یا وزارتی ،آموزش و پرورش استان نسبت به سال‌های گذشته،  جهش ها و ارتقاء جایگاه خوبی را داشته است که این نشان از زحمات همه همکاران در سطح آموزش و پرورش استان است .

دراین جلسه گزارشی از وضعیت ثبت نام دانش آموزان ، کلاس بندی و سامانه شاد توسط معاونین ابتدایی و متوسطه  ارائه شد و همچنین معاون پرورشی و فرهنگی نیز  گزارشی از اجرای کنگره شهدای دانش آموزی و معلم استان ارائه نمود .

به اشتراک بگذارید :