27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ ۱۲:۱۰:۰۰
کد مطلب:  1735039
مدیر کل آموزش و پرورش استان خبر داد/
تاسیس نگارخانه دانش آموزی آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی

مدیر کل آموزش و پرورش استان صبح امروز در نشست هماهنگی تاسیس نگارخانه دانش آموزی آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی از راه اندازی این مجموعه در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی با اشاره به رویکردهای سند تحول بنیادین در مباحث انگیزشی گفت: یکی از تاکیدات سند تحول بنیادین انگیزه بخشی و متناسب سازی فضاهای آموزشی و تربیتی با فرهنگ ایرانی و اسلامی با توجه به شرایط اقلیمی است.

مدیر کل آموزش و پرورش ادامه داد:  تنوع بخشی در ارائه خدمت آموزشی و فرصت های تربیتی همسو با مصالح جامعه و نیازها و علایق دانش آموزان در راستای شکوفایی استعدادهای دانش آموزان از دیگر اهداف سند است.

وی خاطر نشان کرد: در این راستا و بنا بر تاکید وزارت آموزش و پرورش کارهای مقدماتی تاسیس نگارخانه آثار دانش آموزی استان با هدف نمایش، ظهور و بروز آثار و استعدادهای دانش آموزان و معلمان هنرمند در حال انجام می باشد.

مدیر دستگاه تعلیم و تربیت استان اظهار کرد: نگارخانه دانش آموزی استان در محل کانون فرهنگی تربیتی امام خمینی ناحیه 5 تبریز در حال راه اندازی و بهره برداری است./ابراهیمی

 

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :