22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ ۰۷:۵۱:۳۹
کد مطلب:  1734877
امکان ثبت سفارش تک جلدی کتاب‌های درسی فراهم شد

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی گفت: امکان ثبت سفارش تک جلدی کتاب‌های درسی از سوم آبان ماه فراهم است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، محمد علوی تبار در خصوص سامانه فروش تک جلدی کتب درسی و دریافت این کتاب ها اعلام کرد: به منظور تسهیل دسترسی دانش آموزان و همکاران فرهنگی به کتاب های درسی، بخش توزیع  تک جلدی سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی از تاریخ 3 / 8 / 1400 شروع به کار می نماید.

وی اظهارداشت: در روش خرید تک جلدی، افراد علاقمند به خرید کتاب درسی از طریق مراجعه به بخش تک جلدی سامانه  irtextbook.ir  اقدام به سفارش کتاب درسی دوره های تحصیلی ابتدایی، دوره های اول و دوم متوسطه نظری و کتاب های عمومی فنی و حرفه ای و کاردانش کنند و بسته سفارشی آنها از طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران بر اساس مکان سفارش به متقاضی تحویل داده می شود.

علوی تبار همچنین یادآور شد که فایل کامل و پی دی اف تمام کتاب های درسی در تمام پایه ها و دوره ها به صورت رایگان از طریق پایگاه کتاب درسی به نشانی chap.sch.ir قابل دریافت می باشد.

به اشتراک بگذارید :