21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ ۱۴:۱۷:۲۸
کد مطلب:  1734439
۷۰ دانش آموز نخبه علمی_پژوهشی شهرستان قرچک تجلیل شدند

خبر خوب مدیر آموزش و پرورش قرچک برای دانش آموزان نخبه علمی: با همکاری بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره)، پژوهشسرای سیار با محوریت اتوبوس علمی به حمایت از نخبگان علمی_پژوهشی فعال می شود

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی مدیریت آ.پ شهرستان قرچک، ۷۰ دانش آموز نخبه علمی و پژوهشی فعال در پژوهشسراهای دانش آموزی باقرالعلوم(ع) شهرستان قرچک با حضور، نائینی، رئیس گروه های آموزشی اداره کل آ.پ شهرستانهای استان تهران، اسماعیلی، امام جمعه، خطیبی، فرماندار، داورزنی مدیر آ.پ، اعضای شورای معاونین و کارشناسان و اساتید علمی تجلیل و تقدیر شدند.

داورزنی مدیر آ.پ شهرستان قرچک در این مراسم ضمن تبریک اعیاد ماه ربیع الاول، ولادت رسول اکرم(ص) و هفته وحدت اظهار داشت: ماموریت اصلی ما در آموزش و پرورش توجه و حمایت از دانش آموزان عزیز بویژه نخبه های علمی و پژوهشی است که آینده سازان ایران زمین هستند.

وی گفت: به حمد الهی امروز با تلاش های همکاران دلسوزمان در مجموعه آ.پ شهرستان و مدیران موفق پژوهشسراهای دانش آموزی باقرالعلوم(ع) شاهد درخشش بی نظیر بیش از ۷۰ دانش آموز نخبه شهرستان قرچک در سطح منطقه، استان و کشور در موضوعات مختلف از جمله نانو، زیست فناوری، کامپیوتر و .... هستیم که این برای خانواده بزرگ فرهنگی شهرستان قرچک مایه مباهات و افتخار است.

مدیر آ.پ شهرستان قرچک خبر خوبی هم برای دانش آموزان نخبه داشت و خاطر نشان کرد: با عنایت به تفاهم نامه همکاری که با مجموعه بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) داشتیم در آینده ای نزدیک تجهیز و ارائه فعالیت های علمی و پژوهشی در قالب پژوهشسرای سیار یا اتوبوس علمی رونق بسیار چشمگیری خواهد گرفت و همه دانش آموزان ما در مناطق مختلف شهرستان اعم از مدارس روستایی از این امکان بهره مند خواهند شد.

گفتنی است در این مراسم اساتید علمی پیشکسوت در مجموعه پژوهشسرای باقرالعلوم(ع) و کارشناسان و معلمین فرهیخته فعال در حوزه علمی و پژوهشی با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل و تقدیر شدند.

به اشتراک بگذارید :