22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ ۱۱:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1734379
نشست سالانه سرگروههای متوسطه استان آذربایجان شرقی با حضور معاون آموزش متوسطه؛
اکرمی: روشهای آموزشی باید انعطاف پذیر باشند

صبح امروز نشست سالانه سرگروههای متوسطه استان آذربایجان شرقی با حضور معاون آموزش متوسطه و سرگروههای درسی دوره اول متوسطه نظری و فنی حرفه ای و کار دانش برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، عاشور اکرمی در این نشست گفت: در دوران کرونا همبستگی دانش آموزان در سطح کشور ما و کل جهان کاهش پیدا کرد.

معاون آموزش متوسطه استان آذربایجان شرقی افزود: سیاست آموزش و پرورش بر آموزش حضوری بوده و هرکجا مقدمات حضور فراهم باشد تدریس در کلاس درس انجام میشود.

اکرمی ادامه داد: کلاس های زیر 30 نفر میتوانند آموزش حضوری برگزار کنند.

اکرمی در مورد واکسیناسیون فرهنگیان خبر داد و گفت: 71 درصد دانش اموزان بالای 12 سال و 98 درصد کل معلمان در استان واکسینه شده اند.

این مقام مسئول در دستگاه تعلیم و تربیت استان آذربایجان شرقی افزود: سیاست اقتضائی وزارت آموزش و پرورش یعنی بر اساس اقتضای هر منطقه، آموزش خاص از جمله آموزش تلویزیونی، بسته های آموزشی،  شبکه دانش آموزی شاد و  آموزش حضوری را انتخاب میکنیم.

معاون آموزش متوسطه استان آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد: تا جایی که سلامت فردی دانش آموزان و معلمان ما به خطر بیفتد، آموزش حضوری نخواهیم داشت.

وی بیان کرد: آموزش باید انعطاف پذیر بوده تا همه دانش آموزانی که در مدارس ثبت نام کرده اند در چرخه آموزش بوده و تحصیل نمایند.

گفتنی است در پایان این مراسم از بازنشستگان و رتبه های برتر کشوری گروههای آموزشی در ارزیابی سالانه وزارت آموزش و پرورش تجلیل بعمل آمد./عباسی بیشک

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :