22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ ۱۰:۵۶:۳۸
کد مطلب:  1734159
پیرو تفاهم نامه سه جانبه برگزار شد ؛
نشست هم اندیشی بهینه سازی مصرف آب با حضور مدیران و کارشناسان روابط عمومی آموزش و پرورش ، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و شرکت آبفای استان اصفهان

نشست هم اندیشی مدیران و روابط عمومی های آب و فاضلاب ، آموزش و پرورش و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان با موضوع بهینه سازی مصرف آب برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان  ، نشست هم اندیشی با موضوع بهینه سازی مصرف آب با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش استان،اداره کل کانون پرورش فکری کودکان نوجوانان استان اصفهان و شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با حضور مدیران و روابط عمومی های سه دستگاه در اردوگاه شهید بهشتی اصفهان برگزار گردید.

این نشست حاصل تفاهم ، تعامل و همکاری شایسته نهادهای پایه ومهم آموزش و پرورش استان اصفهان و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که در کنار شرکت آب و فاضلاب رسالت فرهنگ سازی و مصرف بهینه آب را به پیش می برند.

یکی از جنبه های مهم این تفاهم نامه سه جانبه را در برگزاری رویداد فرهنگی " سه شنبه های شادابی" دربین مدارس شاهد هستیم که باشیوع بیماری کووید 19 و برقراری وضعیت قرمز در اکثر روزهای  سال و به تبع آن برگزاری هر گونه جشنواره و ارتباط چهره به چهره و حضوری بچه ها در دو سال اخیر ، سیاست های این تفاهم نامه به سمت فضای مجازی سوق پیدا کرد.

بر اساس این رویداد " سه شنبه های شادآبی " شامل سه بخش اصلی : (زنگ آب ) ، ( جشنواره نخستین واژه ) و ( تهیه و پخش محتواهای آموزشی در شبکه شاد و پیک امید و گروه های مجازی کانون  )  برنامه ریزی و اجرا شد و آثار منتخب خوبی از طرف معلمان ، مربیان  و اعضای کانون و دانش آموزان تولید و منتشر گردید.

در پایان از کارشناسان روابط عمومی فعال در طرح سه شنبه های شادابی تقدیر به عمل آمد.

به اشتراک بگذارید :