1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ ۱۱:۰۶:۳۵
کد مطلب:  1734145
بهارلو در نشست تخصصی الزامات و اقتضائات پساکرونای آموزش و پرورش:
مطمئن ترین راه برای غلبه بر چالش های پیش روی آموزش و پرورش در زیست بوم جدید، انجام مطالعات هدفمند و مبتنی بر نیاز است

یوسف بهارلو، معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در نشست تخصصی الزامات و اقتضائات آموزش و پرورش در دوران پساکرونا تاکید کرد: مطمئن ترین راه برای غلبه بر چالش های پیش روی آموزش و پرورش در زیست بوم جدید انجام مطالعات هدفمند و مبتنی بر نیاز و بهره گیری از نتایج آنها در برنامه ریزی های اجرایی است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در راستای اجرای برنامه های زیرنظام پژوهش و ارزشیابی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش نشست تخصصی با عنوان؛ آموزش و پرورش پسا کرونا/الزامات و اقتضائات به صورت حضوری و مجازی با حضور دکتر حسن ملکی رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش و یوسف بهارلو معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  برگزار شد.
یوسف بهارلو، معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل شهرستان های استان تهران با اشاره به اقدامات و برنامه های موثر اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در حمایت های مادی و معنوی از پروژه های پژوهشی و پایان نامه های دانشجویان مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری طی دو سال اخیر، تصریح کرد: نمی توان به یافته های علمی در پیشبرد امور اجرایی موفق بی توجه بود.
بهارلو در همین راستا یکی از برنامه های در دست اقدام معاونت پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع را تأسیس دفتر مدیریت دانش عنوان کرد.
وی در پایان تأکید نمود که نباید مشغله های امور اجرایی، نهاد آموزش و پرورش را از حرکت در مسیر یادگیرندگی و توجه به امور پژوهشی باز دارد.

به اشتراک بگذارید :