22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ ۰۹:۱۹:۴۸
کد مطلب:  1733887
با حضور معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش مازندران؛
مراسم بزرگداشت هفته پیوند اولیا و مربیان در دبیرستان شاهد ساری ناحیه 2 برگزار شد

با حضور معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش مازندران و به مناسبت هفته پیوند اولیا و مربیان، مراسم بزرگداشت هفته پیوند اولیا و مربیان در دبیرستان شاهد ساری ناحیه 2 برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ مراسم هفته پیونداولیا و مربیان با حضور سهرابی معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان، قرائی رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل، خورشیدی مدیرآموزش و پرورش ناحیه دو ساری و دیگر مسئولین در دبیرستان شاهد ناحیه 2 ساری برگزارشد.

علی سهرابی ضمن تبریک میلاد پیامبرمهربانی ها و هفته وحدت و تقارن آن با هفته پیوند گفت: هفته پیوند اولیا و مربیان، بهترین و مناسب ترین فرصت برای فراهم کردن زمینه های تحقق همکاری و هم دلی میان خانه و مدرسه است.

وی خاطر نشان کرد: هر زمانی و درهر جایگاهی مردم مشارکت کردند و اهل فضل ، اهل ادب ، اهل تربیت و اهل فن آن را پشتیبانی کردند آن موضوع و آن امر مهم به تحقق رسیده است.

وی با اشاره به فرموده پیامبر اکرم که بهترین مردم کسانی هستند که منفعت بیشتری به مردم برسانند اظهار داشت: ما قرار است در مدرسه دانش آموزانی تربیت کنیم که جامعه بتواند هم از تخصص اش استفاده کند و هم به تعهدش اعتماد داشته باشد.

سهرابی از انجمن اولیا و مربیانی که در خدمت مدارس هستند تشکر کرد و گفت: این افرادی که دغدغه آموزش و تربیت را دارند اگر ما توجه و برنامه ریزی خوبی در آموزش و پرورش به آنها داشته باشیم خروجی خوبی خواهیم داشت.

معاون پشتیبانی استان خاطر نشان کرد: هرگاه ما خانواده محکم و خوبی داشته باشیم طبیعی خواهد بود فرزندان موفق از میان این خانواده ها رشد و نمو پیدا خواهندکرد.

به اشتراک بگذارید :