24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ ۲۳:۴۸:۲۹
کد مطلب:  1733567
صبح امروز صورت گرفت
بازدید از مدارس منطقه جهت بازگشایی مدارس اولویت دوم

بازدید از مدارس دارای اولویت دوم بازگشایی توسط کارشناسان اداره انجام شد

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه3 شهرتهران ؛ صبح امروز ۲۸ مهرماه 1400 بازدید از مدارسی که دارای اولویت دوم بازگشایی (زیر ۳۰۰ نفر دانش آموز) بودند ، توسط کارشناسان منطقه آغاز گردید .

 دور اول بازدیدها از مدارس آیین روشن، فرزانگان، امام صادق(ع) ، فتح شاهد ، رازی ، آرهاشم ،حضرت مریم(ص) و... بازدید به عمل آمد .

صفری رئیس منطقه با اشاره به اهمیت بازدید از مدارس وارائه مجوز به مدارس ،به بازگشایی  ایمن مدارس تاکید نمود و گفت سلامتی دانش آموزان عزیز در مدارس با توجه به شرایط موجود از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و انتظار می رود مدیران محترم ضمن رعایت تمام مفاد دستورالعمل بازگشایی ایمن مدارس ، نسخه ۰۶ ، شرایط ایمن را برای حضور دانش آموزان فراهم آورند.

زمانی معاون آموزش متوسطه در خصوص ارائه مجوز به مدارس گفت :پس از بازدید کارشناسان منطقه از مدارس و بررسی فرم‌های بازدید و با توجه به شرایط فیزیکی مدارس مجوز بازگشایی به مدارس داده می شود .

شایان ذکر است تمامی مدارس دارای اولویت دوم بازگشایی در روزهای آتی مورد بازدید قرار می گیرند و درصورت وجود شرایط مطلوب (دستورالعمل بازگشایی مدارس ، نسخه۰۶) به مدارس مجوز بازگشایی داده می شود .

به اشتراک بگذارید :