20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ ۱۲:۵۴:۰۰
کد مطلب:  1733445
رئیس اداره قرآن، عترت و نماز استان اصفهان:
فضای مجازی فرصتی استثنایی برای تحول فعالیت های قرآنی است

رئیس اداره قرآن، عترت و نماز استان اصفهان در گفت و گوی اختصاصی با ستاد خبری چهارمین دوره دوسالانه توانمند سازی رؤسا، کارشناسان مسئول و کارشناسان قرآن، عترت و نماز سراسر کشور، فضای مجازی را فرصتی استثنایی برای تحول در فعالیت های قرآنی عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، چهارمین دوره دوسالانه توانمند سازی رؤسا، کارشناسان مسئول و کارشناسان قرآن که به میزبانی این اداره کل از دوشنبه 26 مهرماه 1400 در حرم مطهر امام خمینی(ره) در حال برگزاری است، عصر امروز چهارشنبه 28 مهرماه به پایان خواهد رسید.
«جعفر تحویل پور» در گفت و گویی اختصاصی با ستاد خبری چهارمین دوره دوسالانه توانمند سازی رؤسا، کارشناسان مسئول و کارشناسان قرآن، عترت و نماز سراسر کشور تصریح کرد: به علت شیوع ویروس کرونا طی دو سال اخیر تجارب گرانبهایی در عرصه فعالیت مجازی در حوزه قرآن به دست آمده که امیدواریم که ان شاء الله با پایان همه گیری کرونا، فعالیت های قرآن، عترت  نماز در شبکه های مجازی ادامه داشته  باشد.
رئیس اداره قرآن، عترت و نماز استان اصفهان گفت: باید با ادامه این فعالیت ها در فضای مجازی، به شکلی قوی تر و اصولی تر از این ظرفیت استثنایی استفاده کنیم.
وی افزود: شرایط زیست بوم جدید ما را بر آن داشت تا تجاربی را کسب کنیم که تاکنون نداشتیم بنابراین نباید به همین راحتی آنها را به دست فراموشی بسپاریم.
تحویل پور اعتقاد دارد که در کنار توجه به تکثر فعالیت ها می بایست به عمیق شدن آن ها نیز در کف مدارس توجه لازم را داشته باشیم.
رئیس اداره قرآن، عترت و نماز استان اصفهان یکی از تجربیات موفق آموزش و پرورش استانش در سال های اخیر را اجرای طرح یک روز با نهج البلاغه با شرکت بیش از هشتاد هزار نفر از دانش آموزان و همچنین اجرای طرح حفظ جزء 30  دانست.

 

به اشتراک بگذارید :