0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ ۲۰:۰۶:۲۰
کد مطلب:  1733403
کارشناس مسئول مشاوره ناحیه 4 اهواز خبرداد:
اولین جلسه ماهانه مشاوران مدارس ناحیه 4 اهواز برگزار شد

کارشناس مسئول مشاوره ناحیه 4 اهواز، از برگزاری اولین جلسه ماهانه مشاوران مدارس ناحیه 4 اهواز خبرداد.

به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش ناحیه 4 اهواز، صبح امروز چهارشنبه 28 مهرماه 1400   اولین جلسه ماهانه مشاوران ناحیه ۴ با هدف هماهنگی و وحدت رویه در انجام فعالیتهای مشاوره ای مدارس با حضور سبهانی معاون پرورشی و تربیت بدنی ناحیه 4 اهواز و  مشاوران مدارس به صورت حضوری و با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن طلائیه برگزار شد.

 

در این جلسه سبهانی معاون پرورشی وتربیت بدنی ناحیه 4 اهواز،  ضمن بیان حدود انتظارات مشاوران مدارس، بر لزوم هماهنگی بیشتر حوزه پرورشی در فعالیتهای مورد انتظار، داشتن پوشه ی کار مستند از فعالیت های صورت گرفته تاکید کرد.

 

وی با اشاره به اهمیت مشاوره در تعالیم اسلام، گفت: برای پیشبرد اهداف نظام تعلیم و تربیت نیازمند تلاش مضاعف و همت جهادی هستیم.

 

در ادامه جلسه اسدی مسئول مشاوره ناحیه ۴اهواز ضمن قرائت دستورالعمل های جدید اداری صادر شده، در خصوص شناسایی دانش آموزان  نیازمند خدمات مشاوره و دانش آموزانی که در دوره همه گیری کرونا مبتلا شده و یا عزیزی را از دست داده اند و نیز دانش آموزان بازمانده از تحصیل و معرفی آنها به هسته ی مشاوره جهت دریافت کمکهای روانشناختی تاکید کرد.

اسدی  در ادامه ضمن بیان ضرورت معرفی خط ۱۵۷۰ به دانش آموزان و اولیا و فرهنگیان ،بر لزوم فعالیت مشاوران، معلمان و اولیاء در سامانه نظام مراقبتی دانش آموزان (نماد) برای جهت بخشی و بهبود کیفیت ارائه خدمات مشاوره ای یاریگرانه و پیشگیرانه تاکید کرد .

 

در پایان جلسه کارشناس مسئول مشاوره ناحیه 4 اهواز ضمن تشکر از زحمات مشاوران مدارس بر شرکت هرچه بیشتر مشاوران در جشنواره تجارب برتر مشاوره ای تاکید کرد.

 

به اشتراک بگذارید :