27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ ۱۵:۵۳:۲۴
کد مطلب:  1733297
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در جلسه کمیسیون اجتماعی؛ فرهنگی و آموزشی ستاد پدافند غیرعامل استان خوزستان:
پدافند غیرعامل ضامن ارتقای امنیت اجتماعی در جامعه است

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان بیان کرد: اهمیت بخشی به امر پدافند غیرعامل زمینه ساز ارتقای امنیت اجتماعی در جامعه خواهد بود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان؛ کورش مودت امروز چهارشنبه ۲۸ مهرماه ۱۴۰۰ در جلسه کمیسیون اجتماعی؛ فرهنگی و آموزشی ستاد پدافند غیرعامل استان خوزستان اظهار کرد: یکی از مهمترین کارکردهای پدافند غیرعامل ارتقای سلامت اجتماعی و همچنین مهیا شدن فرصت برای ایجاد محیطی امن جهت رشد همه جانبه اجتماعی است که این مهم تنها با اقدامات فرهنگی و اثربخش توسط متولیان فرهنگی استان محقق می شود.


وی در ادامه با برشمردن اقدامات اثربخش مجموعه تعلیم و تربیت استان خوزستان در حوزه پدافند غیرعامل؛ توضیح داد: مهمترین چالش حال حاضر تعلیم و تربیت بحث بیماری کرونا و نحوه مقابله با این بیماری در زیست بوم کرونایی است‌. آموزش و پرورش خوزستان با همکاری مجموعه علوم پزشکی استان گام های بزرگی در راستای واکسیناسیون حداکثری دانش آموزان و فرهنگیان برداشته است.


مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان ادامه داد: اجرای طرح جامع واکسیناسیون در سطح تعلیم و تربیت خوزستان یکی از مهمترین اقدامات در راستای پدافند غیرعامل است‌

به اشتراک بگذارید :