24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ ۱۴:۵۸:۵۱
کد مطلب:  1733251
اطلاع رسانی و روابط عمومی منطقه خبر داد :
برگزاری جلسه کارگروه سلامت منطقه 10 تهران

جلسه کارگروه سلامت منطقه با هدف تصمیم گیری در خصوص بازدید از مدارس روز چهارشنبه 28 مهرماه 1400 در سالن کنفرانس پروین اعتصامی برگزار گردید .

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه10 تهران ، روز چهارشنبه 28 مهرماه 1400 ، کارگروه سلامت منطقه با هدف تصمیم گیری درخصوص بازدید از مدارس با حضور ارغوانی مدیر آموزش و پرورش منطقه 10 تهران ، پیشداد معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت ، حبیبی معاون آموزش متوسطه ، یعقوبی معاون آموزش ابتدایی ، حقانی معاون پرورشی و تربیت بدنی منطقه ، بابایی مسئول ارزیابی عملکرد منطقه و اعضای کارگروه سلامت تشکیل گردید . 
ابتدا ارغوانی مدیر منطقه ، ضمن گرامیداشت هفته وحدت و میلاد پیامبراکرم (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) هفته وحدت را عمل اتحاد و یکدلی بین اقشار مختلف دانست و افزود امروز وحدت نیاز جامعه بزرگ اسلامی است اشاره کرد سپس قدردانی از همکاران ،  به جهت برنامه های بازگشایی مدارس ، به دستور العمل ( 06 ) و الگوی فعالیتهای آموزشی و تربیتی که از  اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران ارسال گردید و همچنین بازدید دقیق از مدارس توسط کارگروه سلامت  و ارائه مجوز به مدارسی که شرایط ایمن برای حضور دانش آموزان عزیز را دارند تاکید نمود.
در ادامه  ایشان به دستورالعمل بازگشایی مدارس و رعایت زمانبندی دانش آموزان و همچنین رعایت نکات بهداشتی در مدارس اشاره نمود.
 ایشان افزود : در فرم بازدید از مدارس نکات ویژه ای از جمله تهویه صحیح کلاس ونیز رعایت فاصله 1.5متری دانش آموزان و رعایت مساحت2.25متری برای هر دانش آموز در نظر گرفته شود و اولویت کار است . 

این جلسه در راستای بازدید مدارسی که در اولویت2 بازگشایی (مدارس با جمعیت کمتر از 300 ) هستند تصمیم گیری شد .
شایان ذکراست بازدید از مدارس توسط تیم بازرسی به صورت ضربتی ، از مدارسی که درخواست بازگشایی حضوری در نیمه اول آبان ماه را دارند ، انجام می شود.
در پایان مسئولان مقاطع تحصیلی نقطه نظرات خود را درخصوص موضوع بازدید از مدارس اعلام نمودند.

 

به اشتراک بگذارید :