27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ ۱۳:۰۵:۴۰
کد مطلب:  1732819
حضور مسئولین دفتر هماهنگی هیات های رسیدگی به تخلفات اداری وزارت آموزش و پرورش در استان فارس

مسیولین دفتر هماهنگی هیات های رسیدگی به تخلفات اداری وزارت آموزش و پرورش به منظور بازدید، تبادل نظر و برگزاری کارگاه های توجیهی و آموزشی برای کارکنان ادارات آموزش و پرورش، مدیران و معلمان مدارس فارس در این استان حضور یافتند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، این سفر که از ۲۴ تا ۲۶ مهر انجام شد به منظور اجرای برنامه دانش افزایی، تبادل تجربیات، اصلاح و به روزرسانی رویه‌های حاکم بر امور هیات های سراسر کشور  انجام شد که اعضای شعبه 2 هیات تجدید نظر رسیدگی به تخلفات اداری وزارت آموزش و پرورش نیز حضور داشتند.

برگزاری نشست مشترک با مدیر کل آموزش و پرورش و رئیس هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری فارس ،  بازدید از جریان امور در هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری فارس و برگزاری جلسات مختلف در خصوص تبادل تجربیات و ارائه آموزش‌های لازم از جمله اقدامات و برنامه های صورت گرفته در این سفر بود.
برگزاری کارگاه های توجیهی و آموزشی جداگانه  ویژه کارکنان ادارات آموزش و پرورش فارس، مدیران و معلمان مدارس استان و حضور و بازدید از برخی از شهرستانهای استان از دیگر برنامه ها و اقدامات انجام شده در این سفر بود.

به اشتراک بگذارید :