3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ ۱۱:۰۵:۰۴
کد مطلب:  1732521
چند پروژه ورزشی ویژه دانش آموزان در شهرستان لار کلنگ زنی و افتتاح شد

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس گفت: خوشبختانه با فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش شاهد افتتاح پروژه های خوب و باکیفیتی در سراسر استان هستیم که 6 پروژه ماندگار ورزشی امروز در شهرستان لار کلنگ زنی و افتتاح شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، مهندس احمد علی قهرمانی در حاشیه آیین کلنگ زنی و افتتاح چند پروژه ورزشی در لارستان به مناسبت فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش گفت: توسعه و تجهیز زیرساختهای تربیت بدنی و ورزش در مدارس موجب ظهور استعدادهای بی نظیری در سراسر استان و کشور خواهد شد که در آینده پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران را در دنیا به اهتزار خواهند آورد.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس گفت: خوشبختانه امروز پروژه مدرسه پویا(حیاط پویا) دبستان نجف پناه لارستان با زیربنای 100 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 115 میلیون تومان افتتاح شد.
قهرمانی افزود: چمن مصنوعی خیرساز دبستان نجف پناه نیز با زیر بنای 432 مترمربع و اعتباری بالغ بر 118 میلیون تومان که توسط خیر محترم آقای حاج رضا نجف پناه تامین اعتبار شده است کلنگ زنی شد.
وی افزود: امروز همچنین چمن مصنوعی شادروان محمدامین زرگری مدرسه تیزهوشان نیز با زیر بنای800 مترمربع و اعتباری بالغ بر 200 میلیون تومان  افتتاح شد که عمده هزینه ساخت این پروژه توسط خیرمحترم آقای دکتر زرگری تامین شد.
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس گفت: چمن مصنوعی مدرسه شهدای گمنام شاهد نیز با بالغ بر  170 میلیون تومان اعتبار و زیربنای 800 مترمربع توسط خیر محترم آقای اکرمی و اولیا دانش آموزان تامین شد.


قهرمانی گفت: امروز همچنین شاهد افتتاح چمن مصنوعی مدرسه آفاق با زیربنای 684  مترمربع و  اعتباری بالغ بر 200 میلیون تومان بودیم که توسط مدیر آن مدرسه جناب  آقای عادل تامین اعتبار شد.
وی در پایان گفت: سالن کلاس درس نیمه خیری تربیت بدنی شادروان حاج احمدمحسنی نیز با زیر بنای 198 مترمربع و اعتباری بالغ بر 145 میلیون تومان از دیگر پروژه هایی بود افتتاح شد.

به اشتراک بگذارید :