27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ ۱۰:۴۰:۰۰
کد مطلب:  1732387
مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش دراستان آذربایجان شرقی:
ارتقای «کیفیت آموزش های مدارس شاهد» از مهم ترین راهبردهای اداره کل امور شاهد و ایثارگران است

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش در گردهمایی مدیران و کارشناسان شاهد نواحی و مناطق استان آذربایجان شرقی گفت: ارتقای «کیفیت آموزش های مدارس شاهد» از مهم ترین راهبردهای اداره کل امور شاهد و ایثارگران است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، محمدرضا رزاقی؛ سفر به استان آذربایجان شرقی، با اشاره به این که ارتقای «کیفیت آموزش های مدارس شاهد» از مهم ترین راهبردهای اداره کل امور شاهد و ایثارگران است ، گفت: خانواده ها فرزندان خود را به ما سپرده اند و به عنوان یک ناظر بیرونی، بر عملکرد سیستم نظارت دارند.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش گفت: در حال حاضر در هر مدرسه، چندین دانش آموز شهید و ایثارگر داریم که لازم است، نسبت به تعلیم و تربیت این عزیزان حساس تر باشیم. به شهدا مدیون هستیم و باورهای ارزشی ما نسبت به شهدا و ایثارگران، مسئولیت ما را سخت تر می کند.

رزاقی با اشاره به پیام حضرت امام راحل(ره) مبنی بر تأسیس مدارس شاهد و در ادامه تأکیدات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) تصریح کرد: مأموریت اصلی ما ارتقا کیفیت تحصیلی فرزندان شاهد و ایثارگر است و این ارتقاکیفیت فقط به فعالیت های آموزشی خلاصه نمی شود بلکه فعالیت های رفتاری و مهارتی را نیز شامل می شود.

به اشتراک بگذارید :