22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ ۰۹:۵۴:۱۹
کد مطلب:  1732363
از اول آبان ۱۴۰۰ :
تزریق واکسن، شرط ورود کارمندان به ادارات

جانشین رئیس ستاد مدیریت و مقابله با کرونای گیلان: کارمندانی که دز اول واکسن را دریافت نکرده اند از اول آبان از ورود شان به ادارات جلوگیری خواهد شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، جانشین رئیس ستاد مدیریت و مقابله با کرونای گیلان با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به تاریخ ابلاغ این دستور از حضور کارمندانی که دز اول واکسن را تزریق نکرده اند جلوگیری خواهد شد جز مواردی که با تجویز پزشک دریافت واکسن برای آن‌ها زیان آور تشخیص داده شده باشد.
محمود قاسم نژاد افزود: با توجه به بند ۳ هشتاد و نهمین جلسه ملی ستاد کرونا و بند ۶ مصوبات بیست و نهمین جلسه قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا این بخش نامه در تمامی دستگاه‌های اجرایی به غیر از نیرو‌های مسلح قابل اجراست.
وی با اشاره به شرایط کشور از نظر واکسیناسیون گفت: بخشنامه قبلی مبنی بر حضور یک سوم کارمندان که در تاریخ ۲۷ آبان ۹۹ ابلاغ شد باطل شده و کارمندان باید طبق سنوات قبل با نظم در محل کار خود حضور داشته باشند.
جانشین رئیس ستاد مدیریت و مقابله با کرونای گیلان افزودساعت کار کارمندان از ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه تا ۱۴ و ۳۰ دقیقه است و همه دستگاه‌های اجرایی به طور جدی باید پیگیر تزریق واکسن کارمندان و خانواده هایشان باشند.
محمود قاسم نژاد در ادامه با اشاره به تنوع جهش‌های ویروس کرونا همچنان رعایت دستورالعمل‌های بهداشت، استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی برای کارمندان الزامی است.

 

به اشتراک بگذارید :