23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ ۱۳:۵۳:۰۰
کد مطلب:  1732145
فولادوند در نشست با نمایندگان دفاتر خیرین مدرسه ساز شهر تهران تاکید نمود
باتقویت دفاترخیرین یک تحول عظیمی درحوزه خیرین مدرسه ساز وجذب آن در تهران شکل گرفته است

.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران عبدالرضا فولادوند در نشست با نمایندگان دفاتر خیرین مدرسه ساز شهر تهران که با حضور بنی آدم رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز تهران ؛ قربانی مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران؛ بهارلو معاون پژوهش؛ برنامه ریزی و توسعه منابع و نمایندگان مناطق 19 گانه آموزش و پرورش شهر تهران در محل سالن شهید جهرمی، با گرامی داشت هفته وحدت ابراز امیدواری کرد تا جامعه ما به وحدت در همه ابعاد دست یابد.

وی افزود: کار بسیار مهمی قبلا کلید خورد و توانستیم دفاتر را تقویت کنیم تا در این حوزه آورده بیشتری داشته باشیم و با تقویت دفاتر یک تحول عظیمی در حوزه خیرین مدرسه ساز و جذب آن در تهران شکل گرفته است.

فولادوند ادامه داد: با ۲۶۰ درصد رشد در جذب خیرین کار بزرگی صورت پذیرفته است و نتیجه تلاش در مجمع خیرین مدرسه ساز تهران الگو در کل کشور می باشد و تصمیمات خوبی در دو سال گذشته در راستای جذب و تعامل با دستگاه های برون سازمانی از جمله شهرداری هاو شورای شهر  و شورای آموزش و پرورش اتفاق افتاده و با تلاش شما این موفقیت کسب شده است. 

وی یاد و خاطره دکتر حافظی بزرگ خیر مدرسه ساز را گرامی داشت و گفت: نیت پاک حافظی بود که همه را در این کارها کشید و دلی وارد این فعالیت ها شده ایم و کارها را پیش بردیم و الان نیاز به اصلاحات در آن هستیم. این دفاتر و نمایندگی ها به اندازه صدها برابر حقوق که می گیرند برای آموزش و پرورش ارزش افزوده دارند.
فولادوند با اشاره به اینکه خیرین به دنبال اعتماد و اطمینان می گردند گفت: هنر نهادینه کردن فرهنگ جذب و خیرین است و جذب خیر محقق نخواهد شد مگر اینکه در دوران قبل از دبستان کودکان را آموزش دهیم و در سطوح پایین‌تر جامعه فرهنگ سازی کنیم.
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران اضافه کرد: تکریم خیر به این است که ما جلوی خیر مانع ایجاد نکنیم . بین استان سیستان و بلوچستان و شهر تهران تفاوت زیادی وجود ندارد. شاهد افزایش ثبت نام دانش آموزان شهر تهران نسبت به سال قبل هستیم و امسال ۳۵ هزار نفر دانش آموز به آمار شهر تهران افزوده شده است و سالی چندین مدرسه برای این جمعیت اضافه باید ساخته شود
وی گفت: ما مرهون زحمات شما و خیرین عزیزهستیم و باید با کوشش منسجم بتوانیم از این بحران عبور کنیم. 
فولادوند ادامه داد: حدود ۱۰۰ پرونده در محاکم داشتیم که با همت همکاران حقوقی توانسته ایم این املاک را به میزان ۸ هزار میلیارد تومان از محل اسناد خزانه تملک کنیم که انقلابی در این وضعیت پیش آمده است و بالغ بر ۸۰۰ ملک سند دار شده اند.

در این مراسم از نمایندگان دفاتر خیرین مناطق شهر تهران تقدیر به عمل آمد

 

 

به اشتراک بگذارید :