26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ ۲۳:۰۴:۵۸
کد مطلب:  1731799
جلسه آموزش وپرورش مشترک با اداره ورزش وجوانان در اداره ورزش وجوانان برگزار شد .مهر ۱۴۰۰
تفاهم ویکدلی ،قهرمان پروری در سطح ملی

بابایی مدیر آموزش وپرورش در جلسه مشترک با اداره ورزش وجوانان ،در خصوص تفاهم نامه بین وزارتی گفت : با تفاهم ویکدلی قهرمان پروری در سطح ملی خواهیم داشت .

بابایی مدیر آموزش وپرورش از جلسه مشترک آموزش وپرورش با   اداره ورزش جوانان خبر داد . 


جلسه  در خصوص تشریح تفاهم نامه بینابین وزارتی صورت گرفت  .

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش وپرورش شهرستان گلوگاه :


بابایی مدیر آموزش وپرورش شهرستان گلوگاه در معیت ملک محمودی معاون پرورشی وتربیت بدنی ،کریمی کارشناس تربیت بدنی وسلامت ،سلطانی مسئول حوزه بسیج دانش آموزی با حضور در اداره ورزش وجوانان با رضایی رئیس اداره ورزش وجوانان دیدار کرد .


مهدی بابایی مدیر آموزش وپرورش شهرستان گلوگاه گفت:
 در بحث قهرمان پروری  اداره ورزش جوانان بازوی قویی برای آموزش و پرورش خواهد بود  ان شاالله در کنار هم و اتحاد و یکپارچگی به اهداف ورزش و تندرستی و شاهد قهرمان پروری ورزشکاران در سطوح بالای ملی و .. باشیم  .

بابایی گفت :ورزش و تربیت بدنی به عنوان یک پدیده تربیتی سازنده و مفید در غنای فرهنگی جامعه حائز اهمیت است از این منظر ورزش هیچگاه محدود به زمان و مکان نبوده و باید شرایطی فراهم شود تا با نهادینه شدن فرهنگ ورزشی، این مهم به عنوان یک اصل و نیاز اساسی، مورد اهتمام همه خانواده ها و تک تک اقشار جامعه، قرارگیرد 


کریمی کارشناس تربیت بدنی آموزش وپرورش افزود :
شیوه نامه تفاهم نامه اجرایی مسابقات استاتی را تشریح کرد و این تفاهم مشترک را  به فال نیک گرفت.
  ملک محمودی  معاون پرورشی وتربیت بدنی آموزش وپرورش در خصوص برگزاری مسابقات شهرستانی که باعث ایجاد شور و نشاط در دانش آموزان است اشاره کردو توضیحات مبسوطی ارائه کرد .

به اشتراک بگذارید :