27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ ۲۲:۰۶:۵۲
کد مطلب:  1731755
رئیس موسسه ترویج فرهنگ قرآنی و برگزار کننده برنامه و مسابقه درس هایی از قرآن:
آموزش و پرورش شریک قابل اعتماد برنامه درسهای از قرآن است

رئیس موسسه ترویج فرهنگ قرآنی و برگزار کننده برنامه و مسابقه درس هایی از قرآن آموزش و پرورش را شریک قابل اعتماد برنامه درسهای از قرآن دانست.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی حجت الاسلام و المسلمین موحدی نژاد گفت: مطابق کلام خدا در قران اگر بخواهیم گره های زندگی از جمله مسائل اقتصادی حل شود و برکت از زمین و آسمان بر ما نازل شود با اقامه قرآن در جامعه امکان پذیر است.

وی افزود: امسال سی امین سال برگزاری مسابقه درسهایی از قرآن است و هر هفته بین ۲ تا ۳ میلیون بیننده دارد.
موحدی نژاد ادامه داد: هزینه جوایز مسابقه توسط بخش خیرین تامین می‌شود و برای برندگان مسابقه در مدارس سراسر کشور ارسال می شود.
رئیس موسسه ترویج فرهنگ قرآن گفت: موسسه ترویج فرهنگ قرآنی آماده دریافت نظرات جهت غنا بخشی بیشتر به مسابقه درسهایی از قرآن است.
وی افزود: در مسابقه درسهایی از قرآن علاوه بر شبکه تلویزیونی از شبکه شاد نیز پخش می شود که در خصوص شبکه مجازی شاد هماهنگی بیشتر در فعال‌تر کردن دانش آموزان جهت عضویت و استفاده از برنامه درسهایی از قرآن در بستر فضای شاد احساس می‌شود.
موحدی نژاد گفت: در طول سی سال انجام برنامه درسهایی از قرآن فقط با مساعدت آموزش و پرورش امکان‌پذیر بوده است و موسسه ترویج فرهنگ قرآنی به منزله اتاقی از آموزش و پرورش محسوب می‌شود.

به اشتراک بگذارید :