2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ ۲۱:۵۱:۴۶
کد مطلب:  1731727
برگزاری انتخابات انجمن اولیا و مربیان در مدارس صومعه‌سرا

مدیر آموزش و پرورش شهرستان صومعه‌سرا با حضور در دبستان برکت حجاب از روند برگزاری انتخابات انجمن اولیا و مربیان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان صومعه‌سرا، حسین بالو در جریان این بازدید با اشاره به اینکه انجمن اولیا و مربیان مظهر همکاری خانه و مدرسه در امر تعلیم و تربیت دانش‌آموزان است، بیان کرد: خانه و مدرسه دو نهاد تربیتی مهم به شمار می‌آیند که در صدر عوامل تأثیرگذار بر روند رشد و تکامل رفتار و منش دانش‌آموزان قرار دارند.

وی با بیان اینکه انتخابات انجمن اولیا و مربیان، بهترین و مناسب‌ترین فرصت برای فراهم کردن زمینه‌های تحقق همکاری و همدلی میان خانه و مدرسه است، گفت: در سایه‌ی پیوند اولیا و مربیان، باید به جلب مشارکت و همکاری صمیمانه‌ی پدران و مادران بپردازیم و از توانایی‌های فکری و علمی آنان برای تربیت هرچه بهتر فرزندان میهن اسلامی بهره‌مند شویم.

مدیر آموزش و پرورش صومعه سرا به نحوه‌ی برگزاری انتخابات انجمن و اولیا مربیان نیز اشاره کرد و گفت: انتخابات انجمن اولیا و مربیان مدارس به صورت حضوری و در فضای باز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و تعیین ساعت‌های مشخص جهت حضور والدین به ترتیب پایه‌ی تحصیلی دانش‌آموزان، برگزار می‌گردد.

به اشتراک بگذارید :