0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ ۱۹:۵۹:۱۷
کد مطلب:  1731661
معاون آموزش متوسطه ناحیه ۲ زاهدان:
مدارس معارف خاستگاه و مجری اصلی سند تحول بنیادین و بیانیه گام دوم انقلاب باشند/ تمام معلمان؛ مربیان پرورشی در مدارس هستند

معاون آموزش متوسطه ناحیه ۲ زاهدان گفت: بایستی مدارس معارف خاستگاه و کانون نشر و اجرای سند تحول بنیادین و مرکز عملیاتی نمودن بیانیه گام دوم انقلاب میان دانش آموزان سایر مدارس باشد.

به گزارش روابط عمومی ناحیه ۲ زاهدان، فرهاد گنج بخش صبح امروز در جلسه اعضای کمیته مدارس معارف کشور، اظهار کرد: مدارس علوم و معارف اسلامی ما بهترین الگو های عملکردی و اعتقادی برای دانش آموزان سایر مدارس هستند.

وی افزود: دغدغه مقام معظم رهبری تحول بنیادین در نظام آموزش و پرورش کشور بود که در این زمینه نقشه راهی با عنوان سند تحول بنیادین برای آموزش و پرورش طراحی و ترسیم شده و برای اجرا به مدارس کشور نیز ارسال شده است.

معاون آموزش متوسطه ناحیه ۲ زاهدان تصریح کرد: بر اساس سند تحول بنیادین تمام معلمان مربی هستند چه معلم فیزیک و یا شیمی که همگی از منظر سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، مربی هستند.

وی ادامه داد: خوشبختانه در مدارس معارف ما موضوع مربی بودن معلمان بر اساس دستور سند تحول بنیادین بیش از سایر مدارس دیده می‌شود که این امر موجب آثار و برکات فراوانی شده است.

گنج بخش تاکید کرد: اگر ما بتوانیم در مدارس مان سند تحول بنیادین و بیانیه گام دوم انقلاب را به درستی اجرا کنیم یقیناً بسیاری از مسائل مبتلابه امروز جامعه حل خواهد شد.

وی افزود: بایستی مرکز سند تحول بنیادین و بیانیه گام دوم انقلاب مدارس معارف باشند.

انتهای پیام/

به اشتراک بگذارید :