0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ ۱۶:۴۰:۴۹
کد مطلب:  1731551
تقدیر از برگزیدگان کشوری جشنواره فرهنگی هنری فردا *منطقه کوچصفهان*

در آیین افتتاحیه سومین دوره جشنواره فرهنگی هنری کانون ها در مهر 1400 کوچصفهان از هنرجویان برگزیده کشوری جشنواره فرهنگی هنری فردا تجلیل بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش کوچصفهان : افتتاحیه سومین دوره جشنواره فرهنگی هنری کانون ها  مصادف با روز بزرگداشت حافظ  برگزار گردید،  این مراسم  با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و با حضور ریاست محترم آموزش و پرورش کوچصفهان، مسئول محترم حراست، معاونت محترم آموزش، کارشناسان محترم قرآن و عترت و تربیت بدنی  و سلامت برگزار گردید. در این مراسم به رسم تقدیر به دانش آموزان منطقه کوچصفهان که در جشنواره  های کانون های فرهنگی تربیتی مقام آفرینی نمودند هدایایی تقدیم شد.

شایان ذکر است که جابردادفر ریاست اداره آموزش و پرورش کوچصفهان از مسئولین کانون میرزا کوچک (سجاد عزیزپور-عذرا سمنانی) به  جهت همّیت در جشنواره های استانی و جذب هر چه بیشتر دانش آموزان به سمت فعالیتهای فرهنگی هنری تقدیر نمود.همچین ایشان در خصوص برگزاری کلاس های آنلاین در شرایط بحرانی کرونا و مهارت آموزی دانش آموزان در این دوران از عملکرد کانون اظهار خرسندی نموده و کانون را رابط اصلی جهت برگزاری هر چه بهتر جشنوارهای فرهنگی هنری معرفی نمود.

 

 

به اشتراک بگذارید :