27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ ۱۶:۰۷:۲۸
کد مطلب:  1731541
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در شورای آموزش و پرورش استان :
ارتقاء جایگاه خوزستان در شاخص کنکور سراسری / جهش در واکسیناسیون دانش آموزان خوزستانی

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در شورای آموزش و پرورش استان گفت : جایگاه خوزستان در شاخص کنکور سراسری ارتقاء قابل توجهی پیدا کرده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان ، کورش مودت ظهر امروز 27 مهرماه 1400  در شورای آموزش و پرورش استان گفت : آموزش و پرورش خوزستان با برنامه ریزی های گسترده توانست در شاخص های مختلفی به موفقیت های ارزشمندی دست پیدا کند .

وی با تاکید بر اینکه در کنکور سراسری امسال 97 رتبه زیر 1000 کشوری به استان خوزستان اختصاص پیدا کرد ، اظهار کرد : جایگاه خوزستان در شاخص کنکور سراسری ارتقاء قابل توجهی پیدا کرده است.

مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان با عنوان اینکه آمادگی های لازم در جهت بازگشایی حضوری مدارس در حال انجام است ، افزود : واکسیناسیون دانش آموزان در طی روز های جاری با جهش خوبی همراه بوده است به نحوی که بیش از 60 درصد دانش آموزان خوزستانی تاکنون واکسن را دریافت کرده اند .

مودت با بیان اینکه در خصوص مدارس مناطق زلزله زده ، اقدامات لازم در نظر گرفته شده است ، گفت : بازسازی  ، احداث و نوسازی مدارس مناطق زلزله زده و آسیب دیده در دستور کار قرار دارد.

 

به اشتراک بگذارید :