22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ ۱۵:۵۷:۳۷
کد مطلب:  1731537
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران خبر داد:
کسب جایزه ی بنیاد البرز توسط دانش‌آموز مازندرانی

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران از کسب جایزه بنیاد البرز توسط دانش‌اموز نخبه مازندرانی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «علی دهقان» با اعلام این خبر گفت: سید امیرعلی هاشمی نژاد دانش‌آموز پایه نهم دبیرستان شهید بهشتی شهرستان ساری ناحیه یک موفق به کسب رتبه نخبگی و دریافت جایزه ده میلیون تومانی بنیاد فرهنگی البرز شد.

وی افزود: بنیاد فرهنگی البرز، بر اساس نیت واقف خیراندیش «مرحوم حسینعلی البرز» و با هدف کمک به اعتلای فرهنگ کشور، همه ساله افرادی را که در مسیر کسب دانش تلاش می کنند، مورد تشویق قرار می‌دهد. به همین منظور در پنجاه و نهمین سال جایزه بنیاد البرز، 59 نفر از دانش آموزان پایه های نهم و دوازدهم دوره متوسطه در سال تحصیلی 1400-1399 به عنوان برگزیده انتخاب شده و موفق به کسب جایزه بنیاد البرز شدند.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران تصریح کرد: واجدین شرایط دریافت جایزه از بین دانش‌آموزان ممتاز دوره‌های تحصیلی متوسطه اول، متوسطه دوم نظری و نیز فنی حرفه‌ای و کاردانش در سراسر کشور انتخاب می‌شوند. این عزیزان در مرحله نخست توسط مسئولین محترم استانهای کشور انتخاب شده و در مرحله نهایی توسط کمیته علمی جایزه بنیاد البرز مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

وی خاطرنشان کرد: در نهایت دانش‌آموزان برتراستان‌ها با بالاترین امتیاز به عنوان برگزیدگان نهایی کشور انتخاب می‌شوند و به ایشان، جایزه بنیاد البرز شامل مبلغ نقدی و لوح تقدیر و تندیس همایش اهدا می‌گردد.

روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران کسب این افتخار را به این دانش‌آموز و جامعه دانش‌آموزان و فرهنگیان فهیم استان تبریک می‌گوید.

به اشتراک بگذارید :