22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ ۱۵:۴۳:۰۷
کد مطلب:  1731523
مدیرکل آموزش‌ و پرورش استان مازندران:
داده‌های آماری می‌تواند به ما در تصمیم‌گیری کمک کند

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در جلسه کارگروه بررسی گزارش بخشی از پایش و ارزشیابی ملی نظام آموزشی با رویکرد تضمین کیفیت مربوط به آموزش و پرورش مازندران گفت: داده‌های آماری می‌تواند به ما در تصمیم‌گیری کمک کند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اموزش و پرورش مازندران؛ جلسه کارگروه بررسی گزارش بخشی از پایش و ارزشیابی ملی نظام آموزشی با رویکرد تضمین کیفیت مربوط به آموزش و پرورش مازندران ظهر امروز به ریاست مدیرکل آموزش و پرورش استان برگزار شد.

علیرضا سعدی پور با اشاره به طرح ۳۱ شاخص در این جلسه و فرصت محدود برای بررسی آن گفت: بررسی همه شاخص ها نیاز به  دو جلسه مفصل دارد از این رو در این جلسه ۱۵ شاخص‌ نخست را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

علیرضا سعدی‌پور ضمن تبریک به‌مناسبت هفته تربیت بدنی و هفته وحدت گفت: این گزارش اطلاعات آماری خوبی دارد و آمار  همان‌گونه که اگر نادرست و غیردقیق باشد می‌تواند ما را بیراهه ببرد اگر درست و دقیق باشد  به ما در اتخاذ تصمیمات درست و منطقی کمک می‌کند.

وی در ادامه تاکید کرد: آمار و داده‌هایِ درست نقشی مهم در افزایش کیفیت در همه شئون دستگاه تعلیم و تربیت به‌ویژه بخش آموزش و پرورش دارد و نباید از توجه به آن غفلت کرد.

به اشتراک بگذارید :