22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ ۱۴:۲۰:۰۰
کد مطلب:  1731493
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش اصفهان:
آموزش و پرورش بهترین اقداماتش را در کنار بهترین شرکای خود یعنی اولیای عزیز انجام داده است

لیلا سادات ابطحی : وقتی ما از پیوند بین اولیا و مربیان صحبت می کنیم کار از یک ارتباط ساده فراتر می رود وهرکسی با توجه به اینکه وظایف خودش را می داند اما برای پیشبرد اهداف یک مجموعه با همدلی با دیگر اعضا همسو می شود و همکاری می کند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، لیلا سادات ابطحی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در مراسم نمادین استانی هفته بزرگداشت پیوند اولیا و مربیان که در جمع اولیای دانش آموزان دبیرستان متوسطه دوره اول کیخسروی ناحیه چهار برگزار شد، گفت : همیشه آموزش و پرورش بهترین اقدامات خودش را در کنار بهترین شرکای خود یعنی اولیای عزیز انجام داده است .

وی افزود : هفته بزرگداشت پیوند اولیا و مربیان فرصتی است برای قدردانی از تمام اولیا و مربیانی که آموزش و پرورش را در این شرایط سخت تنها نگذاشتند.چرا که هیچکس در بدو شیوع ویروس کرونا آمادگی ورود به شرایط سخت آموزش مجازی را نداشت و همه ما به یک فضای پیش بینی نشده پرتاب شدیم .ولی همکاران ما نشان دادند که می توانند در این شرایط خاص پرقدرت از آموزش صیانت کنند .

ابطحی اظهار داشت : قبل از تصمیمات آموزش و پرورش برای آموزش مجازی معلمان پیش قدم شدند و با شخصی ترین وسیله خودشان یعنی گوشی همراه آموزش را از اوایل اسفندماه 98 شروع کردند .معلمان در این دوران به سختی قضاوت شدند ولی با اعتقاد کار کردند و از هیچ کوششی در آموزش دریغ نکردند.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان تصریح کرد : وقتی ما از پیوند بین اولیا و مربیان صحبت می کنیم کار از یک ارتباط ساده فراتر می رود وهرکسی با توجه به اینکه وظایف خودش را می داند اما برای پیشبرد اهداف یک مجموعه با همدلی با دیگر اعضا همسو می شود و همکاری می کند.

ابطحی با اشاره به شعار بازگشت به مدرسه بیان داشت : قطعا بازگشت دانش آموز به فضای مدرسه با قبل از کرونا متفاوت است و تغییرایی رخ داده که همه چیز در آن عوض شده است .کودک و نوجوان در فضای دیگری آموزش دیده و وقتی به مدرسه برمی گردد شرایط مثل قبل نیست .دانش آموزان ما فضایی را تجربه کردند که برای آموزش ساخته نشده بودکه البته طراحی شبکه شاد تاحدودی دانش اموزان را با فضای اموزشی آشناکرد که ارتقای این برنامه نیز زمان بر است .

ابطحی در پایان ضمن همدلی و همراهی اولیا با مربیان در مدارس گفت: باید اولیا با کمک مربیان دانش اموزان را برای ورود به فضای آموزشی آماده کنند تا آسیبهایی که بچه ها در دوران کرونا دیده اند ترمیم شود.
 

به اشتراک بگذارید :