22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ ۱۴:۰۵:۱۹
کد مطلب:  1731441
با حضور معاون تربیت بدنی آموزش و پرورش مازندران؛
زنگ هفته تربیت بدنی در مرکز استان نواخته شد

صبح امروز با حضور معاون تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش مازندران و مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران زنگ هفته تربیت بدنی و سلامت در هنرستان تربیت بدنی ستارگان شمال ناحیه 1 ساری نواخته شد.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش مازندران؛ صبح امروز «حسن رنگرز» مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران در مراسم زنگ نمادین هفته تربیت بدنی که با سهرابی معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان مازندران و نصیری مدیر اداره ناحیه 1 و قهرمانان ورزشکار ملی از جمله عسگری محمدیان و فرزند گرامیشان محمدحسین محمدیان قهرمان کشتی جهان و دیگر مسئولین شهرستانی برگزار شد ضمن تبریک فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و هفته وحدت تا کید کرد: وحدت آفرینی اولویت اصلی همه امور در ورزش مازندران است.

وی با تاکید بر اینکه ما در استان مازندران استعداد های فوق العاده ای داریم که می توانند مثل عسگری محمدیان نام آور باشند بیان داشت: امیدواریم با تکمیل پروژه‌ها و حمایت همه جانبه بتوانیم در امر ورزش همگانی و قهرمانی سربلند باشیم.

این مقام مسئول با بیان اینکه امیدواریم پله اول ورزشکاران در آموزش و پرورش به حمایت از طرف باشگاه های حرفه ای ختم شود، تاکید کرد: ارتباط هرچه بیشتر بین اداره کل آموزش وپرورش و اداره کل ورزش و جوانان، همانطور در که در هفته های اخیر مشاهده کردید موجب افتخار آفرینی جوانان مازندرانی خواهد شد.

لازم به ذکر است در ابتدای برنامه دانش آموزان این هنرستان در رشته های ورزش باستانی، فوتبال، والیبال و ژیمیناستیک به هنرنمایی پرداختند.

در پایان نیز از خانواده شهیدان حسن فقیهی جویباری و شهید ابراهیم کردکلایی شهدای شاخص ورزشکار کشوری تقدیر شد.

به اشتراک بگذارید :