22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ ۱۴:۲۸:۲۵
کد مطلب:  1731439
در گردهمایی مدیران مدارس شاهد استان انجام پذیرفت:
دبیر پروژه مهر آذربایجان شرقی جزئیات بازگشایی مدارس را تشریح کرد

معاون آموزش متوسطه و دبیر پروژه مهر استان آذربایجان شرقی در گردهمایی مدیران و کارشناسان شاهد مناطق و نواحی استان در باشگاه فرهنگیان تبریز جزئیات بازگشایی مدارس و آخرین اقدامات صورت گرفته را تشریح کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، عاشور اکرمی در جمع مدیران و کارشناسان شاهد استان با حضور مدیرکل امور شاهد و ایثارگارن وزارت در خصوص بازگشایی مدارس گفت: آغاز سالتحصیلی 1400 از ۳مهر به صورت مجازی و مدارس روستایی و عشایری زیر ۱۵نفر حضوری انجام گرفته است.

دبیر پروژه مهر استان ادامه داد: بقیه مقاطع به غیر از کلاس های عملی و آزمایشگاهی  غیرحضوری برگزار می شود که می توان گفت 5 درصد دانش آموزان از بسته های آموزشی و 46 هزار نفر از آموزش تلویزیونی بهره مند می شوند.

معاون اموزش متوسطه استان افزود: از نیمه دوم مهر ماه کلاس های زیر ۳۰نفر در مناطق روستایی و عشایری با رعایت پروتکل های بهداشتی حضوری برگزار شده و در نیمه دوم آبان ماه مدارس کمتر از 300 نفری با گروه بندی حضوری برگزار می شود.

وی افزود: طبق مصوبه ستاد در مدارس  متوسطه نظری در صورت برگزاری حضوری با توجه به گروه بندی کلاس ها و رعایت فاصله گذاری اجتماعی مدارس در روزهای پنجشنبه باز است و مدارس ابتدایی و دوره اول با تایید مدیر مدرسه روزهای پنجشنبه باز است.

دبیر پروژه مهر استان افزود: سلامت محیطی مدرسه و سلامت فردی دانش آموزان معلمان و اولیا برای ما در اولویت بوده و شرط آموزش حضوری است.

اکرمی تاکید کرد: پیش دبستانی های دولتی و غیر دولتی هم در صورت رعایت پروتکل های بهداشتی می توانند آموزش حضوری را برگزار کرده ولی در غیر اینصورت آموزش ها به صورت غیر حضوری ادامه دارد./ روشنی

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :