22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ ۱۴:۱۹:۰۴
کد مطلب:  1731419
با حضورمدیرکل آموزش و پرورش استان برگزار شد :
آیین تکریم وتجلیل از بازنشستگان آموزش وپرورش ناحیه سه

محمد اعتدادی: پیشکسوتان آموزش و پرورش ذخایری هستند که سالیان سال در عرصه فرهنگ ، تعلیم و تربیت عمر خود را سپری کرده اند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در بیست و هفتمین روز از مهرماه 1400 آیین تکریم وتجلیل از بازنشستگان آموزش وپرورش ناحیه سه در هفت پایگاه کانون فرهنگی تربیتی همدانیان، کانون فرهنگی تربیتی امام خمینی، دبیرستان زنده یاد صافی، آموزشگاه ابتدایی همدانیان، دبستان حاج علی بیرجندی، دبیرستان ماندگار سعدی، هنرستان زنده یاد فضیلی، و با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان ، مسئولین حوزه ستادی و ناحیه سه آموزش و پرورش استان، رئیس کانون بازنشستگان ، جمعی از چهره های هنری و همچنین 340 نفر از پیشکسوتان فرهنگی برگزار شد.

محمد اعتدادی مدیرکل آموزش و پرورش استان، تجلیل از بازنشستگان را یک اقدام ارزشمند برشمرد و اظهار داشت: پیشکسوتان آموزش و پرورش ذخایری هستند که سالیان سال در عرصه فرهنگ ، تعلیم و تربیت عمر خود را سپری کرده اند؛ امروز تکریم و حفظ حرمت این پیشکسوتان اقدام ارزشمندی است که برخاسته از آموزه های دینی و فرهنگ غنی ما است.

وی در پایان تاکید کرد: بازنشستگان سرمایه و ظرفیت بزرگ آموزش و پرورش هستند که اگر امروز این پتانسیل به کمک ما نمی آمد نمی توانستیم در اول مهرماه، قطار آموزشی را روی ریل خود قرارداده و کلاس های درس را بازگشایی نماییم.

به اشتراک بگذارید :