27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ ۱۴:۱۵:۲۵
کد مطلب:  1731403
جلسه تبیین پروژه "سواد حرکتی "با معاونین پرورشی و تربیت بدنی مناطق و نواحی استان برگزارشد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ جلسه تبیین پروژه سواد حرکتی با معاونین پرورشی و تربیت بدنی مناطق ۱۴ گانه قزوین با حضور صادقی معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل ، معاونین پرورشی و تربیت بدنی مناطق و نواحی سراسراستان به میزبانی ناحیه دو برگزار شد.

صادقی معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل ضمن تشریح علمی پروژه سواد حرکتی، به نظرات و سئوالات معاونین در خصوص این طرح پاسخ داد و سپس پیشنهادات و موارد مطرح شده راجمع بندی نمود.

 کیائی رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی استان  ضمن تشریح موارد اجرایی طرح برای معاونین از آنها خواست که همانند پروژه کوچ تمام تلاش خود را نمایند تا بار دیگر استان قزوین جزو مناطق برتر در این طرح شناخته شود.

وی افزود: با توجه به زمان کمی که وجود دارد در اسرع وقت نسبت به صدور ابلاغ اعضای ستاد منطقه اقدام و در جلسات شورای آموزش و پرورش طرح موضوع نمایید و به حساس و مهم بودن طرح در شورا اشاره نمایید.

کیائی گفت: حتما از ظرفیت اداره ورزش و جوانان، شهرداری ها و صدا و سیما جهت تبلیغات و بهتر دیده شدن طرح سواد حرکتی اقدام نمایید و با ارائه کارهای نو به بهتر برگزار شدن طرح کمک نمایید.

به اشتراک بگذارید :