22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ ۱۴:۰۱:۲۶
کد مطلب:  1731345
مدیر آموزش و پرورش ناحیه چهار اصفهان:
عدم همسویی بین اولیا و مربیان باعث ضرر دانش آموز می شود

کریم کمال: اگر قرار است تضمین سلامت و آموزش حضوری در مدرسه انجام شود این کار بدون همراهی اولیا  امکان پذیر نیست و بازگشت به مدرسه باید با همراهی اولیای بزرگوار مقدماتش فراهم شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، مراسم نمادین استانی هفته بزرگداشت پیوند اولیا و مربیان با حضور لیلاسادات ابطحی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، کریم کمال مدیر آموزش و پرورش ناحیه 4 و تعدادی از اعضای انجمن اولیا و مربیان وتعدادی از کارشناسان و همکاران فرهنگی در دبیرستان متوسطه اول کیخسروی برگزار شد . 

کمال مدیر آموزش و پرورش ناحیه 4 ضمن تبریک هفته پیوند اولیا و مربیان و آغاز هفته وحدت و میلاد پیامبر اعظم (ص) گفت : حدود بیست ماه است که آموزش مدارس به صورت مجازی است و مدارس از شور و نشاط دانش آموزان خالی شده و همه دیدیم که  در این شرایط هم اولیای بزرگوار و هم معلمان و دبیران محترم تمام قد ایستادند تا آموزش دانش آموزان تعطیل نشود بطوری که هم اولیا برای تهیه ابزار آموزش مجازی و هم معلمان برای تولید محتوا و آموزش دانش آموزان بیش از توان و وظیفه شان وبا امکانات و گوشیهای شخصی خودشان وقت گذاشتند.

وی افزود: امیدواریم روزی برسد که آموزش و پرورش اولویت اصلی و اول کشور باشد وپیوند اولیا و مربیان فراتر از مشارکتشان برای حل مشکلات مالی و هزینه های مدارس باشد .

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 4 اظهار داشت : شعار امسال آموزش و پرورش تضمین سلامت، استمرار آموزش و ارتقای کیفیت و شعار هفته پیوند اولیا و مربیان هم همراهی با اولیا، همکاری با مربیان بود که این شعارها بدون پیوند و ارتباط مستمر اولیا و مربیان در مدرسه به نتیجه مطلوب نخواهد رسید .
کمال تصریح کرد: اگر قرار است تضمین سلامت و آموزش حضوری در مدرسه انجام شود این کار بدون همراهی اولیا  امکان پذیر نیست و بازگشت به مدرسه باید با همراهی اولیا مقدماتش فراهم شود.

وی در پایان به مدیریت جسم و روان دانش آموزان اشاره کرد و گفت: در حل مشکل چاقی دانش آموزان در شرایط کرونا و پیگیری مسائل و مشکلات روحی روانی بچه ها و آموزش حضوری اگر بین اولیا و مربیان همسویی و وحدت نباشد نتیجه مطلوب حاصل نمی شود و دانش آموز متضرر می گردد .


 

به اشتراک بگذارید :