28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ ۱۳:۵۹:۵۹
کد مطلب:  1731337
اولین جلسه ی هم اندیشی تخصصی گروههای آموزشی ابتدایی استان در سال تحصیلی 1401-1400 تشکیل شد

اولین جلسه ی هم اندیشی تخصصی گروههای آموزشی ابتدایی استان زنجان  با هدف هم اندیشی با حضور معاون آموزش ابتدایی، رئیس اداره تکنولوژی و گروههای آموزشی و بررسی محتوای آموزشی استان و اعضای گروههای آموزشی ابتدایی در سالن کنفرانس ساختمان آموزش اداره کل استان تشکیل شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش  استان زنجان، در این جلسه صیاد سلامی معاون آموزش ابتدایی ضمن تبریک سال تحصیلی جدید و تشکر و قدردانی از جهاد علمی و پیگیری و پشتیبانی فنی کلیه همکاران در تشکیل کلاسهای مجازی،  بر نقش تأثیر گذار گروههای آموزشی در کیفیت بخشی به فعالیتهای آموزشی خصوصا در ایام بیماری کرونا و در شرایط آموزش مجازی تأکید کرد.

 وی همچنین از اعضای گروه خواست در راستای توسعه عدالت آموزشی در طرح ها و برنامه های آموزش ابتدایی مشارکت سازنده ای داشته باشند.

در ادامه ی جلسه، عجملو رئیس اداره تکنولوژی و گروههای آموزشی ابتدایی نیز با قدردانی از تلاشهای اعضای گروهها در سال تحصیلی گذشته، به تشریح وظایف اعضای گروههای آموزشی پرداخت و نحوه فعالیت گروه های آموزشی ابتدایی را در سال تحصیلی1401-1400 تبیین نمود.

 در پایان جلسه ضمن استماع پیشنهادات اعضا، قطب بندی مناطق استان و تقسیم اعضای گروه بر اساس پایه های تخصصی تحصیلی در سال جاری انجام شد.

به اشتراک بگذارید :