0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ ۱۳:۲۷:۲۷
کد مطلب:  1731191
جلسه مدیران مدارس متوسطه نظری شهرستان با حضور لیانی مدیر آموزش و پرورش سوادکوه برگزار گردید.

حضور لیانی مدیر آموزش و پرورش سوادکوه در جلسه مدیران مدارس متوسطه نظری شهرستان

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش سوادکوه: جلسه مدیران مدارس متوسطه نظری شهرستان با حضور لیانی مدیر آموزش و پرورش سوادکوه در دبیرستان الغدیر برگزار گردید.

لیانی با اشاره باخورد نتایج امتحانات نهایی توسط اداره کل آموزش و پرورش مازندران گفت: غیرحضوری بودن دانش آموزان در مدارس باعث تغییر در رفتار، کردار، یادگیری، تغذیه و خواب آنها شده است. با توجه به اینکه در سال گذشته به سبب شیوع ویروس کرونا، نمرات دروس نهایی دانش آموزان دچار افت شد و این در تجزیه و تحلیلی که توسط اداره آموزش و پرورش مازندران صورت گرفت هم مشهود بود. اما با واکسینه شدن دانش آموزان و حضوری شدن آموزش از آبان ماه شما مدیران باید چالش های موجود را شناسایی کرده و در رفع آنها اقدامات لازم را انجام دهید.

وی افزود: برای توانمندسازی معلمان هر پایه، دوره های توانمندسازی را شروع کردیم و در این دوره ها فقط بررسی کتب درسی داریم. حتما به همه معلمان تاکید کنید که حضور در این جلسات الزامی خواهد بود.

مدیر آموزش و پرورش سوادکوه خاطرنشان کرد: اگر شما اعتماد و اطمینان را به خانواده ها بدهید و نگرانی های آنان را برطرف کنید، آنها یاوران خوبی برای شما خواهند بود و این ارتباط باعث می شود که یادگیری دانش آموزان سریع تر صورت بگیرد. جلسات شورای معلمان را جدی بگیرید.

 

به اشتراک بگذارید :