0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ ۱۳:۰۱:۰۰
کد مطلب:  1731059
معاون پرورشی ناحیه دو خبرداد

هرمدرسه یک خبرنگار در مدارس ناحیه دو ساری اجرا می شود

به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش ناحیه دو ساری ، محمدرضا نوکنده با اشاره به برگزاری کارگاه آموزشی برای دانش آموزان که مایل به یادگیری فنون خبرنگاری ، عکاسی خبری ، فن بیان و مجری گری هستند گفت: مدیران و معاونین پرورشی هر مدرسه دانش اموزان نخبه که دارای ویژگی های خبرنگاری را دارند انتخاب و این طرح را با او در میان بگذارند.

وی گفت: بحث آموزش و تربیت خبرنگار باید در بین دانش آموزان هرچه بیشتر مورد توجه و تبلیغ قرار بگیرد تا شعار هر مدرسه یک خبرنگاردر سطح ناحیه محقق شود.

معاون پرورشی ناحیه اظهار داشت: خبرنگاری و فعالیت های خبری از جمله فعالیت های جذابی است که در ذیل فعالیتهای تربیتی اجتماعی قرار می گیرد و اعتقاد داریم که اجرای طرح هر مدرسه یک خبرنگار به دانش آموزان مدارس هویت و نقش اجتماعی می دهد.

نوکنده درباره مهارت های لازم دانش آموزان علاقه مند به ورود به این عرصه گفت: دانش آموزان باید فن بیان بالا و مهارت های نوشتاری داشته باشند که آموزش های بعدی در این زمینه به وی ارائه شود.

وی خاطر نشان کرد: رسانه ، عضوو بخش جدایی ناپذیر زندگی روزمره در جامعه کنونی است و هرفردی از این جامعه باید اطلاعات اولیه از دنیای ارتباطات را داشته باشد.

به اشتراک بگذارید :