2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۶ ۰۷:۵۲:۱۶
کد مطلب:  qZvqLRwL
محمد دیمه ور معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش:
170 هزار معلم پروژه های جشنواره جابربن حیان را هدایت کردند

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش از حضور 3 میلیون و 280 هزار پژوهشگر دانش آموز در پنجمین جشنواره پروژه های علمی جابربن حیان خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، محمد دیمه ور معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش ضمن تقدیر از کلیه شرکت کننده گان در پنجمین جشنواره جابربن حیان اظهار داشت : اگر برای دانش آموزان فرصت مناسب و جذاب یادگیری فراهم شود اقتصاد مقاومتی درون زا شکل می گیرد که جشنواره جابربن حیان در رسیدن به این رشد و بالندگی گامهای موثری برداشته است .

وی بهره مندی از تفکر انتقادی ، روحیه امید و هویت ملی را از مشخصات دوره ابتدایی برشمرد و خاطرنشان کرد : یادگیری فرایندی است که با کسب آن تغییراتی در فراگیر به وجود می آورد و اگر این یادگیری با تجربه مستقیم دانش آموز صورت پذیرد عمیق تر ، پایدارتر و کاربردی تر است .

دیمه ور رشد مشارکت دانش آموزان رادر جشنواره جابربن حیان چشمگیر دانسته و تصریح کرد : 41 هزار مدرسه با حضو170 هزار معلم و 3 میلیون و 280 هزار دانش آموز جشنواره پنجم جابربن حیان و دومین جشنواره مولفان کوچک را رقم زدند.

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در پایان از برگزار کننده گان این جشنواره از مرحله مقدماتی تا کشوری تقدیر کرد .

شایان ذکر است اختتامیه پنجمین جشنواره پروژه های علمی جابربن حیان با حضور 230 پروژه دانش آموزی ، 23 مولف دانش آموز با حضور شهیندخت ملاوردی معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری ،مهناز احمدی مدیر کل امور بانوان وزارت آموزش و پرورش و علیرضا کمرئی مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران ودیگرمسئولین ومدعوین پس از انتخاب برگزیده گان به کار خود پایان داد .

 

 

 

به اشتراک بگذارید :