25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ ۱۱:۴۳:۲۸
کد مطلب:  1730869
مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابهر در جلسه هماهنگی مدیران مدارس:
مدیران مدارس آمادگی لازم برای فعالیت های حضوری مدارس را داشته باشند

جلسه هماهنگی بازگشایی حضوری مدارس شهرستان ابهر با حضور مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابهر ، معاون آموزشی متوسطه و جمعی از مدیران مدارس متوسطه دوم این منطقه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ابهر، به منظور شناسایی مشکلات ، کاستی ها و ارزیابی و برنامه ریزی جهت فعالیت حضوری مدارس جلسه ی هماهنگی برای بازگشایی مدارس شهرستان ابهر با حضور شریفی مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابهر، ابراهیمی معاون آموزشی متوسطه و جمعی از مدیران مدارس متوسطه دوم این منطقه برگزار گردید.

شریفی مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابهر ضمن تشکر از تمامی همکاران و مدیران مدارس و با اشاره به شیوه نامه بازگشایی مدارس گفت: فعالیت حضوری مدارس باید با کمترین آسیب و تنش آغاز شود که این مهم نیازمند توجه به تجربیات سال قبل و پیش‌بینی مشکلات و موانع پیش‌رو است.

وی ضمن تاکید بر لزوم بازدید از مدارس و نظارت بر میزان رعایت دستورالعمل های بهداشتی در مدارس افزود:اولویت ما سلامت دانش آموزان است لذا با توجه به دغدغه اولیا نسبت به سلامت دانش آموزان، آموزش و پرورش شهرستان ابهر بازدید های روزانه از مدارس با هدف نظارت بر میزان رعایت پروتکل های بهداشتی را در دستور کار خواهد داشت.

شریفی ادامه داد: مدیران با شناسایی ظرفیت های مدارس خود، ضمن تشکیل شورای مدرسه آمادگی لازم برای بازگشایی مدارس را داشته باشند.

ابراهیمی معاون آموزشی متوسطه با اشاره به جزییات شیوه نامه بازگشایی حضوری مدارس گفت:برای پیشبرد اهداف اموزشی باید با کمک مدیران بین معلم، دانش آموز و خانواده که سه ضلع اصلی آموزش هستند، هماهنگی و تعامل ایجاد کرد.

در پایان مدیران مدارس در خصوص بازگشایی مدارس و مشکلات پیش رو به بحث و گفتگو پرداخته و نظرات خود را درخصوص مسائل آموزشی در شرایط جدید را بیان و راهکارها و تصمیمات مناسب را در این زمینه پیشنهاد دادند.

به اشتراک بگذارید :