28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ ۱۱:۳۸:۰۷
کد مطلب:  1730849
مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش درآذربایجان شرقی
ارتقاء کیفیت فعالیت های مدارس شاهد باعث یادگیری همه بعدی دانش آموزان می شود

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش در گردهمایی مدیران و کارشناسان شاهد نواحی و مناطق استان آذربایجان شرقی گفت: ارتقاء کیفیت فعالیت مدارس شاهد باعث یادگیری همه بعدی دانش آموزان می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور شاهد و ایثارگران محمدرضا رزاقی درگردهمایی مدیران و کارشناسان شاهد نواحی و مناطق استان در باشگاه فرهنگیان تبریز با یادآوری اینکه ما در قبال دانش آموزان مسئولیت پیچیده ای داریم گفت ما علاوه بر ناظر درونی که داریم، یک ناظر بیرونی هم براعمال و رفتار ما نظارت می کند و آن کسی است که فرزندش را به عنوان امانت به ما سپرده است و خود او حضور فیزیکی ندارد.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش گفت: امروز هر کدام از ما در مدرسه چند دانش آموز شهید و ایثارگر داریم و باید نسبت به تعلیم و تربیت این عزیزان حساس باشیم و باورهای ارزشی که ما نسبت به شهدا و ایثارگران داریم مسئولیت ما را سخت تر می کند.

رزاقی با اشاره به پیام حضرت امام راحل  مبنی بر تاسیس مدارس شاهد و در ادامه تاکیدات مقام معظم رهبری تصریح کرد ماموریت اصلی ما ارتقاء کیفیت تحصیلی فرزندان شاهد و ایثارگر است و این ارتقاءکیفیت فقط به فعالیت های آموزشی خلاصه نمی شود بلکه فعالیت های رفتاری و مهارتی را نیز شامل می شود.

به اشتراک بگذارید :