0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ ۱۱:۱۱:۰۷
کد مطلب:  1730797
بابایی مدیر آموزش وپرورش شهرستان گلوگاه ، بمناسبت هفته تربیت بدنی وسلامت پیام تبریک صادر کرد د . مهر 1400
هفته تربیت بدنی فرصت مناسبی برای تبیین ارزش و اهمیت آثار ورزش در بعد فردی و اجتماعی

بابایی مدیر آموزش وپرورش بمناسبت هفته تربیت بدنی وسلامت گفت:ورزش یکی ازمهمترین ارکان شادابی و سلامت جسم وروح و هفته تربیت بدنی فرصت مناسبی برای تبیین ارزش وجایگاه آثار آن در ابعاد فردی واجتماعی می باشد .

بابایی مدیر آموزش وپرورش شهرستان گلوگاه بمناسبت هفته تربیت بدنی پیام تبریک صادرکرد .
متن پیام به این شرح است :


ورزش به عنوان یکی از مهمترین ارکان تامین شادابی و سلامت جسم و روح در زندگی افراد نقش اساسی و بنیادین ایفا می کند.
در ایران نیز به منظور ترغیب همگان به انجام فعالیت های ورزشی از 26 مهر ماه لغایت2 آبان ماه، هفته تربیت بدنی و ورزش نامگذاری شده است تا با سرمایه گذاری های مناسب در این حوزه پویایی و نشاط اجتماعی ارتقاء یابد.

امروزه اهمیت و نقش ورزش در ارتقاء سلامتی و ایجاد روحیه ی نشاط و شادابی مردم در تمامی زمینه ها و برای تمامی سنین، امری بی بدلیل است.

۲۶ مهر ماه لغایت ۲ آبان ماه به عنوان هفته تربیت بدنی و ورزش، نامگذاری شده است.

این هفته فرصت ارزشمندی برای آشنایی بیشتر جامعه با موضوع مهم ورزش و زمینه مناسبی برای تبیین اهمیت و آثار آن در ابعاد فردی و اجتماعی است.

تربیت بدنی با هدف سالم سازی و تربیت انسان سالم، شاداب و در نهایت جامعه ای پویا و سالم و عاری از ناهنجاری های جسمی و اخلاقی مهمترین شاخص در توسعه جامعه است.
حضرت امیرالمومنین علی(ع) می فرمایند:"اللهم قو علی خدمتک جوارحی" پروردگارا اعضای بدنم را برای خدمت گزاری به خودت نیرومند ساز. بنابراین ورزش می تواند به انسان مومن توانایی و سلامت بهتر و بیشتری بدهد تا از آن برای ادای تکالیف دینی و الهی استفاده کند.
اینجانب هفته تربیت بدنی و ورزش را به تمامی کارشناسان، مربیان، دبیران محترم تربیت بدنی  تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال سلامتی و موفقیت روز افزون در میادین مختلف را برای معلمین دلسوز، مربیان و دبیران تربیت بدنی مسئلت می کنم.

مهدی بابایی مدیر آموزش وپرورش شهرستان گلوگاه

 

به اشتراک بگذارید :