22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ ۱۱:۰۴:۵۳
کد مطلب:  1730765
مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش:
ارتقا کیفیت فعالیت مدارس شاهد باعث یادگیری همه بعدی دانش آموزان می شود

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش در گردهمایی مدیران و کارشناسان شاهد نواحی و مناطق استان آذربایجان شرقی گفت: ارتقا کیفیت فعالیت مدارس شاهد باعث یادگیری همه بعدی دانش آموزان می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، محمدرضا رزاقی در گردهمایی مدیران و کارشناسان شاهد نواحی و مناطق استان در محل باشگاه فرهنگیان تبریز بیان کرد: ما انسان ها مسئولیت پیچیده ای داریم چرا که یک ناظر بیرونی معطوف به ناظر درونی خود داریم و این ناظر بیرونی کسی است که فرزندش در مدرسه دست ما امانت است و خود او حضور فیزیکی ندارد.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش گفت: امروز هر کدام از ما در مدرسه چند دانش آموز شهید و ایثارگر داریم و باید نسبت به تعلیم و تربیت این عزیان حساس باشیم و باورهای ارزشی که ما نسبت به شهدا و ایثارگران داریم مسئولیت ما را سخت تر می کند.

رزاقی ادامه داد: ما بر اساس پیام حضرت امام راحل  مبنی بر تاسیس مدارس شاهد و در ادامه تاکیدات مقام معظم رهبری، ماموریت اصلی ما ارتقا کیفیت تحصیلی فرزندان شاهد و ایثارگر است و این تحصیل فقط به آموزشی خلاصه نمی شود و مساوی است با یادگیری درس، رفتار و مهارت.

وی در پایان تاکید کرد: وقتی دانش آموزی وارد مدرسه شاهد می شود باید طوری باشد که ارتقا پیدا کند و ماموریت بعدی این است که کیفیت فعالیت مدرسه را ارتقا دهیم./ روشنی

 

 

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :