22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ ۱۰:۱۰:۴۰
کد مطلب:  1730635
گردهمایی مدیران و کارشناسان شاهد نواحی و مناطق استان آذربایجان شرقی/
پاشایی: مدارس شاهد به جهت رسالت خطیر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ماموریتی متفاوت از سایر مراکز علمی دارند

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در گردهمایی مدیران و کارشناسان شاهد نواحی و مناطق استان گفت: مدارس شاهد به جهت رسالت خطیر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ماموریتی متفاوت از سایر مراکز علمی دارند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، گردهمایی مدیران و کارشناسان شاهد نواحی و مناطق استان آذربایجان شرقی با حضور محمدرضا رزاقی مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت و جعفر پاشایی مدیرکل آموزش و پرورش استان در باشگاه فرهنگیان تبریز برگزار شد.

جعفر پاشایی در این گردهمایی گفت: نگاه مجموعه  به مدارس خاص حمایتی و تقویتی است و در این میان هماهنگی بین بخشی  گره‌گشای مشکلات است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان افزود:  از 19 ماه گذشته که بحث کرونا مطرح شد و اطلس دسترسی دانش آموزان به خدمات آموزشی تغییر کرد مبنا بر این شد که حتی یک دانش آموز نباید از سیستم آموزشی به دور باشد.

وی با اشاره به اینکه کیفیت در همه مدارس، به ویژه در مدارس خاص مورد تاکید است، تصریح کرد: برنامه و تمرکز ما باید بر این اصل استوار باشد.

پاشایی خاطرنشان شد:  توانمندسازی و ارتقاء سطح دانش کارکنان در تحقق اهداف مجموعه بسیار مهم و تعیین کننده است و در ادامه عنوان کرد: امروز با افتخار میتوانیم بگوییم که آموزش و پرورش استان از مرکز ستاد تا دورترین نکته صف در مدارس دارای برنامه است.

مسئول دستگاه تعلیم و تربیت استان در ادامه بیان کرد: مدرسه شاهد به جهت رسالت خطیر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ماموریتی متفاوت از سایر مراکز علمی دارد.

وی نوع آوری و خلاقیت را یکی از اصول موفقیت و جذابیت کار دانست و افزود: انتظار بر این است که این مهم مورد توجه باشد.

پاشایی در پایان گفت: شرایط خاص کرونایی نیازمند توجه ویژه به مشاوره برای پیشگیری از آسیبها را دو چندان کرده است بنابراین استانداردهای آموزشی مورد توجه باشد./ روشنی

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :