22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ ۱۸:۱۰:۰۰
کد مطلب:  1730527
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران وزارت آموزش و پرورش از مدارس شاهد مرند بازدید کرد

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش و رئیس امور شاهد و ایثارگران استان آذربایجان شرقی در سفری یک روزه از مدارس شاهد شهرستان مرند بازدید کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از مرند، محمدرضا رزاقی مدیرکل  امورشاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش ، اباذر جعفری رئیس امور شاهد و ایثارگران استان آذربایجان شرقی و هیات همراه در معیت معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان مرند،در سفری یک روزه از مدارس شاهد شهرستان مرند بازدید کردند.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران در این بازدید که به منظور بررسی مسائل آموزشی و پرورشی دانش آموزان معزز شاهد و ایثارگر در حال تحصیل در مدارس شاهد صورت گرفت، بیان کرد: کیفیت ‎سازی مدارس شاهد یکی از راهکارهای افزایش توانایی دانش‎ آموزان این مدارس است.

محمدرضا رزاقی ادامه داد: باید تلاش کنیم، مدارس شاهد از نظر کیفیت آموزشی به گونه‏ ای باشند که دانش ‎آموزان تمایلی برای رفتن به مدارس خاص و تیزهوشان نداشته باشند و از طرف دیگر برای ورود به مدارس شاهد با یکدیگر رقابت کنند.

اباذر کاظمی نیز در این دیدار ضمن خیر مقدم و خوشامد گویی به میهمانان گزارشی از فعالیت های آموزشی و پرورشی و همچنین پروژه های عمرانی در دست ساخت ارائه کرد.

در این دیدار رزاقی گفتگوی صمیمانه ای با کادر آموزشی مدرسه شاهد فرهمند انجام داد.

در پایان از همسر شهید فرهنگی،ابوالفضل جبارزاده ،فرزندان فرهنگی شهیدان والا مقام و همچنین برادر فرهنگی شهید تجلیل و از رشادت های این شهیدان قدردانی شد./ روشنی

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :