22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ ۰۹:۰۰:۱۶
کد مطلب:  1730423
عضویت 91 درصد فرهنگیان شاغل گیلانی در صندوق ذخیره فرهنگیان

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان گیلان گفت: استان گیلان با پوشش 91 درصد عضویت فرهنگیان شاغل در صندوق ذخیره، رتبه 12 کشوری را داراست.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، علی حسین زاده با اشاره به عضویت 21 هزار و 455 نفر در صندوق ذخیره فرهنگیان استان اظهار داشت: افزایش حق عضویت صندوق ذخیره پشتوانه مهمی برای پس انداز مطمئن در سال های آینده است و ارتقای سهم الشرکه افراد باسابقه بالای 20 سال به 4 تا 5 درصد حقوق بسیار موثر است. وی با تقدیر از اعتماد فرهنگیان به عملکرد صندوق ذخیره خاطرنشان کرد: گیلان از نظر افزایش سرمایه جزو 10 استان برتر کشور است.

دبیر کارگروه صندوق ذخیره فرهنگیان استان گیلان نیز در این نشست پیشنهاد کرد: سهم الشرکه اعضای صندوق به حداقل 4 درصد حقوق افزایش یابد. قربانعلی رضایتی افزود: جذب نومعلمان مهم در دستور کار صندوق ذخیره فرهنگیان قرار دارد و تبیین فعالیت های این صندوق در صندوق در استقبال و عضویت نیروهای تازه استخدام ضروری است. وی با اشاره به تمدید مهلت ثبت‌ کد بورسی برای شاغلان و بازنشستگان صندوق ذخیرۀ فرهنگیان خاطرنشان کرد: اعضای محترم صندوق که در نوبت‌ قبل کد بورسی‌شان را ثبت نکرده‌اند، می‌رساند امکان مجدد ثبت‌ کد بورسی تا 20 آبان 1400 فراهم شده است. رضایتی افزود: آن دسته از اعضاء که قبل از مهر ۹۴ بازنشسته شده‌اند، می‌توانند از نشانی http://saham.tadbir-atlas.ir  و همچنین اعضای شاغل و افرادی که بعد از مهر ۹۴ بازنشسته شده‌اند هم می‌توانند از طریق نشانی https://mb.szf.ir  کد بورسی خود را ثبت کنند.

 

 

به اشتراک بگذارید :