0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ ۰۷:۴۹:۲۸
کد مطلب:  1730141
در آغاز هفته تربیت بدنی صادر شد:
پیام تبریک مدیریت آموزش و پرورش شهرستان نکا به مناسبت هفته تربیت بدنی

مدیریت آموزش و پرورش شهرستان نکا پیامی به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی صادر کرد.

به گزارش واحد اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان نکا،(حسین پالار) مدیریت آموزش و پرورش شهرستان نکا پیامی به مناسبت آغاز هفته تربیت بدنی و تبریک به فعالان این عرصه صادر کرد.

متن پیام ایشان به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

ورزش به عنوان پدیده‌ای اجتماعی و فرهنگی، نقشی اساسی و بنیادی در زندگی روزمره هر انسان دارد که موجب سلامتی، تندرستی و پویایی شده و توسعه آن افزایش روحیه و نشاط اجتماعی را به دنبال خواهد داشت.
این پدیده به عنوان یکی از مهمترین ارکان تأمین شادابی و سلامتی جسم و روح و نیز شاخص اصلی اجتماعی و فرهنگی در زندگی امروز نقشی اساسی و بنیادی دارد و بر همین اساس نه تنها یک هفته خاص، بلکه تمام روز‌ها و ساعات زندگی را تحت الشعاع قرار می‌دهد.
با تعطیلی مدارس به دلیل شیوع ویروس کرونا و خانه نشینی طولانی مدت دانش آموزان اهمیت ورزش و فعالیت‌های بدنی بیش از پیش آشکار شد. امید است هفته تربیت بدنی و ورزش در روز‌های آغازین سال تحصیلی مطلعی مبارک برای از سرگرفتن فعالیت‌های ورزشی دانش آموزان در مدارس همراه با شور و نشاط سابق باشد.
اینجانب هفته تربیت بدنی و ورزش را محضر آموزگاران، مربیان، دبیران و همکاران  محترم حوزه ی تربیت بدنی شهرستان تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال سلامتی و موفقیت روز افزون این فرهیختگان محبوب و دلسوز را مسئلت می نمایم.
             
حسین پالار

به اشتراک بگذارید :