27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ ۲۲:۱۱:۳۸
کد مطلب:  1729921
همزمان با هفته بهداشت روان ؛
برگزاری مسابقه ورزشی دارت در اداره کل آموزش و پرورش خوزستان

برگزیدگان مسابقه ورزشی دارت توسط سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان تجلیل شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خورستان ، مسابقه ورزشی دارت در اداره کل آموزش و پرورش خوزستان همزمان با هفته بهداشت روان برگزار شد وبرگزیدگان توسط سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی این اداره کل تجلیل شدند .

گفتنی است ، هفته بهداشت روان با شعار سلامت روان و فرصت برابر و عادلانه برای دریافت خدمات ارتقایی،پیشگیرانه و مشاوره ای هر ساله در مهرماه و با شروع سال تحصیلی در ادارات و مدارس آموزش و پرورش استان برگزار می شود. از اهداف برگزاری این هفته می توان به ترویج فرهنگ سازی درباره مهارتهای بهداشت روان در سطح مدارس استان،آگاهسازی دانش آموزان، والدین و کارکنان مدارس در مورد عوامل تهدید کننده و محافظت کننده بهداشت روان و ارتقاء توانمندی های روانی_ اجتماعی و روانشناختی دانش آموزان و کارکنان نام برد.


از عمده ترین فعالیتهای هفته بهداشت روان ، اجرای برنامه ها و رویدادهای متنوع آموزشی و ترویجی در کلیه مدارس،برگزاری استانی آزمون سلامت روانی_ رفتاری دانش آموزان متوسطه ،تولید و توزیع محصولات فرهنگی و آموزشی و اجرای هماهنگ استانی طرح نماد در مناطق و مدارس استان و فعالیت های فوق برنامه می باشد در این راستا به جهت ایجاد نشاط و شادابی در بین همکاران فرهنگی "مسابقه ورزشی دارت" با شرکت کارکنان حوزه پرورشی و تربیت بدنی اداره کل برگزار گردید.

به اشتراک بگذارید :