0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ ۲۲:۰۷:۰۲
کد مطلب:  1729917
اصغرنژاد معاون آموزشی از مدارس مناطق کوهستانی هزارجریب شهرستان گلوگاه بازدید کرد . مهر ۱۴۰۰
برخورداری از کلاسهای آموزش حضوری حق همه دانش آموزان در همه نقاط کشور

اصغرنژادمعاون آموزشی آموزش وپرورش در خصوص بازگشایی حضوری مدارس گفت: با واکسینه شدن معلمان ودانش آموزان فرصت برخورداری آموزش حضوری را به مناطق روستایی وکوهستانی خواهیم برد

معاون آموزشی آموزش وپرورش شهرستان گلوگاه در راستای بازگشایی حضوری مدارس از مناطق صعب و العبور و کوهستانی و دور افتاده آموزش و پروش شهرستان گلوگاه بازدیدکرد .

اصغرنژاد گفت : با واکسینه شدن معلمان ودانش آموزان فرصت برخورداری از آموزش حضوری را به مدارس روستایی وکوهستانی هم خواهیم برد .

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش وپرورش شهرستان گلوگاه: 

 وی ضمن حضور در این مدارس ، از نزدیک در جریان وضعیت فضای فیزیکی و مشکلات دانش آموزان و معلمان چند پایه مدارس روستایی قرار گرفت.

 فاطمه اصغرنژاد ، ضمن ابراز رضایت از تلاش های مدیران و معلمان این مدارس در جهت آماده سازی این مدارس جهت بازگشایی حضوری در سال ماه آینده ، زحمات ایثار گرانه معلمان را ستود و گفت: عمده مشکل مطرح شده توسط اولیاء دانش آموزان و معلمان، مشکل راه بوده زیرا به علت کوهستانی بودن در ماههای سرد سال با مشکل تردد مواجه می باشند.

وی گفت: ما وظیفه داریم درخواست ها و مشکلات معلمان، این قشر فرهیخته ، بی ادعا و زحمت کش را به اطلاع مسئولین برسانیم به این امید که انشا الله به یاری حق، بتوانیم ذره ای از ایثار معلمان را ارج نهاده و گوشه ای از مشکلاتشان را مرتفع نمائیم.

اصغر نژاد در خصوص آموزش گفت : 

کرنا فرصت آموزش را برای دانش آموزان ضعیف کرد ولی باوجود واکسیناسیون معلمان ودانش آموزان امید است شرایط۹ حضوری و کلاسهای درس دانش آموزان رونق جدی خود را کما فی السابق درپیش گیرد و آموزش وپرورش و تعلیم وتربیت در کنار هم به رشد وبالندگی خود دست یابند و دانش آموزان قله های رفیع علم و یادگیری را بسیار کوشاتر از گذشته در نوردند .

به اشتراک بگذارید :