3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ ۲۰:۲۱:۰۲
کد مطلب:  1729807
درخشش فرهنگیان شاغل و بازنشسته فارسی در چهارمین دوره مسابقات دوومیدانی پیشکسوتان کشور

چهارمین دوره مسابقات دوومیدانی قهرمانی پیشکسوتان کشور با افتخار آفرینی ۷ نفر از فرهنگیان شاغل و بازنشسته استان فارس در رده های سنی مختلف به پایان رسید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، این مسابقات در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران با حضور حدود ۹۰۰ تن از ورزشکاران خانم و آقا در رده های سنی مختلف 35 سال به بالا به میزبانی تهران برگزار گردید.

در این مراسم خانم نوشین جاودان از دبیران بازنشسته فارس در پیاده روی 5 هزار متر با رکورد ۳۷ دقیقه مقام اول و در رشته پرتاب وزنه با رکورد 4متر و 45 سانتی متر حایز مقام دوم کشوری شد.

همچنین زهرا سرافراز از دیگر دبیران بازنشسته استان در رشته پیاده روی 5 هزار متر با رکورد 37 دقیقه و 48 ثانیه حایز مقام دوم و در دو ۱۰۰ متر با رکورد ۲۰ ثانیه 53 صدم ثانیه حایز مقام اول کشوری شد.

طاهره نصرتی نیز در پیاده روی 5 هزار متر با رکورد 45دقیقه و 33 ثانیه حایز مقام سوم و در دو ۱۰۰ متر با رکورد 22 ثانیه و 22 صدم ثانیه موفق به کسب مقام اول و در پرتاب وزنه با رکورد 4 متر و 30 سانتی متر حایز مقام سوم کشوری شد.

مرضیه شیرازی نژاد نیز که از مربیان پرورشی مدارس ناحیه 2 شیراز می باشد در پیاده روی 5 هزار متر با رکورد 34 دقیقه و 48 ثانیه حائز مقام دوم و صدیقه دوکوهکی از دبیران بازنشسته نیز با رکورد 37 دقیقه و 51 ثانیه حایز مقام دوم کشوری در رده های سنی مختلف شدند. 

در بخش آقایان نیز محمد کریمی و وحید قنبری از فرهنگیان شاغل در سعادتشهر در پیاده روی 5 هزار متر به ترتیب با ثبت رکورد 27 دقیقه و 27 دقیقه و 10 ثانیه مقام های اول و چهارم را در رده های سنی مختلف به دست آوردند.

به اشتراک بگذارید :