27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ ۱۸:۱۰:۲۲
کد مطلب:  1729709
نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان در کنگره شهدای دانش آموز و معلم استان:
هر یک از شهدا یک قهرمان به تمام معنا بودند

کنگره شهدای والامقام دانش آموز و معلم استان زنجان با حضور رئیس مرکز هماهنگی حوزه وزارتی آموزش و پرورش، استاندار ، امام جمعه ، جمعی ازخانواده ی معزز و گرامی شهدای دانش آموز و فرهنگی، جانبازان، آزادگان و ایثارگران فرهنگی، مسئولین عالی دستگاه های اجرایی استان و با همراهی دانش آموزان و تشکل های دانش آموزی، برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، آیت اله خاتمی نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان در کنگره شهدای معلم و دانش آموز استان گفتخداوند را شاکریم که توفیق داد در مکتب اهل بیت و امامت سپری کنیم و قدردان اسلام، انقلاب و شهدا باشیم.
وی اضافه کرد: اصلی ترین سرمایه یک کشور نیروی انسانی آن است و این یک سرمایه غیر قابل جایگزین است.
امام جمعه زنجان تصریح کرد: معتقدیم دانش آموزان امانت یک نسل، یک ملت و یک تاریخ هستند که باید برای تربیت آنان برنامه ریزی دقیق انجام شود.
وی اظهار داشت: مجموعه آموزش و پرورش استان با همراهی خانواده ها گام های بلندی در جهت رشد وتعالی برداشته اند و این بسیار ارزشمند است.
نماینده ولی فقیه در استان با بیان این که جنگ ذاتا خوب نیست و ویرانی و داغ سنگین و غیر قابل فراموشی به دنبال دارد، اظهار داشت: ما شروع کننده جنگ نبودیم و صرفا در برابر هجوم دشمن ایستادیم و اجازه ندادیم به اهداف شوم خود دست یابند.
آیت الله خاتمی بیان داشت: هر ملتی که ریشه، تاریخ و هویت خود را بشناسد، هرگز ستم پذیر نخواهد بود و اجازه نفوذ استعمارگران را نخواهد داد.
امام جمعه زنجان اضافه کرد: امروز دشمن در دو محور اقتصادی و فرهنگی این کشور را مورد هدف قرار داده که باید همواره آگاه باشیم.
وی گفت: هر یک از شهدا یک قهرمان به تمام معنا بودند و امروز پیمان ببندیم تا همواره راه امام و شهدا را ادامه دهیم و آینده ایران را زیبا بسازیم.

به اشتراک بگذارید :